Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zamykanie naczynek na twarzy kraków

Polecane posty

Gość GliwaSonia
Ja miałam na czubku nosa naczynka bardzo duże podobno gwieździste i wyglądało to make upem jak pryszcz dlatego bardzo mnie to krepowalo i zdecydowałam się właśnie na zabieg Radiotermolizy w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie. Czytałam, że jest szybki i skuteczny tak przynajmniej pisały inne dziewczyny. Zabieg zrobiłam na początku września, i po naczynku nie ma śladu, był jedynie strupek i zaczerwienienie przez tydzien. Jestem bardzo zadowolona bo to poszło tak gładko i za tak małe pieniążki. Trzeba było zrobić to wcześniej a nie czekać dziesięć lat. Powodzenia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłam się za poradą i zrobiłam zabieg na naczynka w Rubinkiewicz med clinic. Macie rację, miła obsługa, konkretnie i dobry sprzęt. W przyszłym tygodniu kolejna wizyta na następne pająki tym razem na udach. Będę informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserowe zamykanie naczynek, zdecydowanie rozwiązuje problem. Miałam brzydkie pajączki na nogach i 3 zabiegach moja skóra wygląda świetnie a po pajączkach nie ma śladu. Mieszkam w Warszawie dlatego tutaj wykonałam zabieg w Laser Care, moja koleżanka w Krakowie poleciła Laser Delux. Zamykała sobie u nich naczynka na nosie. Tez jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Neonię w Krakowie. Oni wykonują właśnie t ego typu zabiegi na zamykanie naczynek na twarzy. Z ich pełną ofertą zapoznacie się na ich stronie internetowej. Moim zdaniem warto o tym więcej poczytać, taki zabieg daje naprawdę super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooort

W Krakowie polecam salon Sekrety Piękna. Miałam bardzo duży problem z naczynkami, ale zaczęłam u nich kurację messolaser i rewelacyjnie się u mnie sprawdziła. Pracują tam sami profesjonaliści, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja naczynka usuwałam laserowo w Instytucie Piękna Bielendy. Cena jest całkiem niezła jak za tego typu zabieg. Warto umówić się na konsulatcje, Panie sa bardzo miłe i doradzają w razie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna

ja pozbywalam sie naczynek w klinice sekrety piekna przy cegielnianej. zabieg nazywal sie chyba mesollaser (albo jakos tak:P). jestem bardzo zadowolna z efektow, sam zabieg tez byl w porzadku, nie ma czego sie bac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

To jest bardzo skuteczny zabieg. Miałam robiony w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie. Jestem mega zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullina

Sama mogę potwierdzić skuteczność zabiegów laserowych. Miałam zamykane naczynka w gabinecie dr Paradowskiej w Krakowie i było to wykonywane właśnie laserem. Po naczynkach nie ma niemal żadnego śladu, a zabieg nie był aż tak nieprzyjemny jak się spodziewałam. Polecam dr Paradowską, jest bardzo dokładna i kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga1

Ja zamykalam naczynka 3 x na nogach. Mam już całkiem fajny efekt. Mogę polecić laser w arkadachcm na ul szafrana w Krakowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamykałam naczynia na twarzy miałam je na policzkach i nosie. Zabiegi wykonywałam w vesunie w Krakowie. Co prawda zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale dla efektu warto 🙂 myśle ze rodzaj lasera ma również znaczenie bo kiedyś nie byłam zadowolona z efektów. Tak czy tak uważam ze na naczynka rylko laser same kremy nie wystrqcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona z laserowego zamykania naczyń na nogach. Nie pamiętam jak nazywał się laser, ale zabiegi wykonywałam w Klinice Vesuna u kosmetolog Emilii. Jestem po jednym zabiegu, wszystko się wygoiło i praktycznie nie mam żadnych naczynek. Zabieg co prawda będę musiała powtórzyć z w przyszłym roku bo mogą się niektóre naczynka otworzyć, ale i tak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam zamykanie naczynek już kilkoma metodami i to od lat ale tak ostatecznie i pó łroku temu zamknęłam Radiotermolizą Termocel W Rubinkiewicz Med Clinic i faktycznie po dwóch zabiegach na skrzydełkach nosa nie ma śladu. Tak jak pisze poprzedniczka one mają tendencje do ponownego pękania w okolicy noska ale już przynajmniej wiem, że wpadam robię zabieg i po dwóch tygodniach już ich prawie nie widzę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowe sposoby niestety ale nie są takie skuteczne.... Jeśli chcecie wybrać się na jakiś zabieg ktory da wymierne efekty to polecam laserowe zamykanie naczynek w gabinecie które będzie o wiele skuteczniejsze. Tuż po wykonaniu zabiegu laserowego zamykania naczynek cera może być zarumieniona, lekko opuchnięta, mogą pojawić się niewielkie strupki albo pęcherze. Wszystkie te skutki uboczne powinny zniknąć w ciągu 4 godzin. Ale można się za jednym zabiegiem pozbyć się wiekszości naczynek. 
Osobiscie polecam ten gabinet w Krakowie  https://instytut.bielenda.pl MOżna zapisać się na konsultację z profesjonalnym dermatologiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×