Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent Mikołajkowy co byście pomyślały

Polecane posty

Gość gość

Gdyby dziewczyna przyszłego chrzestnego waszego dziecka na pierwszej wizycie u was podarowała dziecku ładnego, dużego, własnoręcznie zrobionego misia? Pomyślałybyście, że to jest cool czy że pewnie jest tak biedna, że na kupną zabawkę nie było jej stać? :) poczułybyście się/lub wasze dziecko docenione czy bardziej olane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoim zdaniem wylacznie wyroby seryjne i maszynowe maja wartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno czułabym się wyróżniona, że ktos specjalnie dla mojego dziecka zawraca sobie głowę i robi własnoręcznie zrobionego misia. Aczkolwiek to zależy jakiej jakości będzie mis. Jeśli faktycznie masz talent to taka maskotka jest jak najbardziej na miejscu. Jeśli masz zamiar zrobic go ze starej pościeli i badziewnych guzików to lepiej kupic:-). Dziecko jak dziecko, trudno przewidzieć co się mu spodoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie pluszaki za wyjątkiem przytulanek to tylko takie kurzołapki. a już szczególnie te duże. Miły gest ale jako tak to mało przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim nie, ale ja to ja. Pytam o wasze zdanie. Bo może lepiej misia dać później, a na pierwszą wizytę wręczyć zwykłą zabawkę ze sklepu, jakieś FP albo inną firmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak, nie mam zamiaru oszczędzać na prezencie :) Moje zabawki sprzedawane są w sklepiku z rękodziełem za całkiem przyzwoite pieniądze. Zapewniam, że nie wyglądają tandetnie, przypominają zabawki z początku XX wieku. Ale jednak są rękodziełem, a ludzie różnie do tego podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doceniła ze zrobiła cos specjalnie z myślą o moim dziecku. Napewno nie myślabym o pieniadzach, biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wyróżniona, nie olana. To bardzo miłe, że komuś się chciało zrobić coś specjalnie dla mego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jeszcze ubranko od znanego projektanta mialaby kupić dziecku?? Co to znaczy że idąc do dziecka mam wydawać 100 zł na zabawke z fp, albo inną markową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniłabym! Uwielbiam własnoręcznie robione prezenty. Sama jestem beztalenciem, innych za takie talenty podziwiam. Taki gest uważam za bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszą wizytę wręczyć zwykłą zabawkę ze sklepu, jakieś FP albo inną firmową x Podczas pierwszej wizyty wystarczy wręczyć jakiś drobny upominek (chyba, że wizyta wypada w urodziny, imieniny czy inną okazję dziecka). FP jest zdecydowanie za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby mi bardzo miło że ktoś poświęcił swój czas i materiały na własnoręcznie zrobioną zabawkę. Po cichu sprawdziłabym tylko czy oczka (jeśli są na misiu) są stosownie i bezpiecznie doczepione żeby się maluch nie zakrztusił bo dzieci ....no same wiecie, różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×