Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie stac nas na slub;(

Polecane posty

Gość gość
ale macie problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele bedzie kosztowało w granicach 13 tysiecy + stroje i obraczki . Zapraszamy tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół troche ponad 40 os. Powiem że w zyciu nie wydałabym 1500 za jakieś krązki. Ładne złote obrączki sa już od 300 plus grawer to 400 para . Można zrobić zamiast wesela, przyjecie weselne a wtedy za talerzyk 80 zł lub obiad dla rodziców i świadków w eleganckiej restauracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ,teraz powoli wesela odchodzą do lamusa bo dużo ludzi decyduje się na elegancki obiad w gronie najbliższych ,nawet to jest ciekawa opcja z racji tego ,że nie każdego kręcą dużżeee wesela .Ale co kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą głupotą jest branie kredytu na ślub. Weźmiesz 5tyś a spłacisz 8 Sami z Mężem odłożyliśmy na własne wesele, nie braliśmy od nikogo. JAk Was nie stać to ograniczasz wszystko do minimum. Obrączki mogą być srebrne, a jak uzbieracie wymienicie na złote. Ja miałam złoto i przetopiłam je na obrączki. Sukienkę możesz uszyć u krawcowej lub wypożyczyć. Garnitur Mąż tez może mieć używany. Do do wesela to też można zaoszczędzić robiąc obiad weselny, nawet w domu. Lepsza taka opcja niż kredyt......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×