Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość gość
nie przychodzę pod pity tylko się kołyszę bo mam te zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Aha źle przeczytałam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
No wiesz z zawrotami głowy to też mało kto Cię przyjemnie będą się Bali że sobie nie poradzi w danej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zawroty głowy ale po mnie nie widać tylko czasem mnie ściąga na ulicy w jedną stronę ale ja mam nerwicę 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
No wiesz z zawrotami głowy to też mało kto Cię przyjemnie będą się Bali że sobie nie poradzi w danej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yolka jaj po zalaniu już wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka tak ok mam już wodę :) mąż złota rączka nawet tak ma na wizytowce hehe i mnie teraz męczy, żeby pojechać telewizory oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
No to jedź należy mu się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
No to jedź należy mu się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
... No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yolanta byłem i średnio z tymi rozmowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
Dobry wieczor! Dzisiaj mialam, jak zwykle, pracowity poniedzialek, wiec melduje sie dopiero teraz. Jola, dobrze, ze juz Ci sie nie leje! Udanego polowania na telewizory! Gosciu, nie wiem, co Ci poradzic, sprawdz sie na te nerwice, to na pewno, no a poza tym to dobrze by bylo na pewno odtruc organizm, moze jestes zatruty. Na pewno pij duzo wody, co do reszty to trzeba by sie zastanowic, pomyslimy, co powinienes brac. Na pewno witaminy i mineraly. Napisz, jak sie zywisz. No i trzymaj sie jak najdalej od alko, bo to Cie wykonczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Natka, jak się boisz to już jest nieźle. I tak do sylwestra się bój, w sylwestra też. Przy takim poziomie strachu jest szansa, że się nie napijesz i identyczna, że sobie ulżysz jakimś drinkiem czy coś. A na poważnie to moja rada jest taka jakiej nie chcesz. Trzeźwość to sztuka wyboru, to zmiana swojego życia, ustalenie siebie na nowo . Nie da się trzeźwieć byle jak. Trzeba tak na 110%. Zobacz zalecenia dla trzeźwiejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUZAN spróbuje z tą nerwicą choć wiem że już to sprawdzałem no i też bylo OK ja już sam nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Susan witaj:-) Sonia Dam radę nawet na 200℅ w Andrzejki dałam radę to nowy rok przywitam trzeźwa A jak dam radę to kupię sobie największą czekoladę jaka jest w sklepie u bezkarnie ja zjem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłomna
Uf, 4 dni z gośćmi, męczące. Na szczęście polecieli a ja wracam do Was. Natka, pewnie że dasz radę. Ja też się boję chociaż po andrzejkach wiem że można się dobrze bawić bez alkoholu. Ja miałam gości teraz i patrzyłam jak sobie piwko popijają, bawet im go zakupowałam. Dziwne uczucie miałam alkohol w domu i nie piłam. Ale cały czas jestem czujna jak zając pod miedzą. Yola powódź w domku przeżyłam też 3dni temu. Okazało się że dach przeciekał ale już spółdzielnia załatała.pPozdrawiam Was wszystkich razem i z osobna i kolejnego miłego trzeźwego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam oglądać te telewizory ,ja wolę LG bo ma lepszy procesor do neta :) a mąż SONY bo ... mamy SONY hehe, a w ogóle to sie zaczelo od tego, że kupiliśmy do mnie do pokoju samsunga smarta i jak mąż zobaczył jak tam chodzi net to chce do stołowego taki. A tak poza tym to chyba menopauza mnie dosiegła :( gościu a za co Ty pijesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Dziewczyny mam nadzieję, że nie jesteście uzależnione. Jeśli czyta mnie ktoś, kto korzysta z tego co ja piszę a się nie ujawnia bo nie może sobie poradzić to prawidłowo powinno być następująco: Po zaprzestaniu picia nie chodzimy w miejsca gdzie jest spożywany alkohol. Widok i zapach alkoholu jest tzw. wyzwalaczem głodu. Nawet jeśli się nie napijemy to spowoduje to u nas spadek nastroju albo objawy nawrotu/złe samopoczucie fizyczne:bóle, objawy chorobowe np . grypy itd. z gorączką włącznie i objawy psychiczne od zagubienia po depresje/pojedyncze albo kilka. To samo dotyczy kupowania i polewania alkoholu innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu, Czyli zero kontaktu z alkoholem, nawet tylko dla gości? Nie miałam pokusy aby się z nimi napić. Przed ich przylotem zrobiłam sobie 4 kreseczki na kartce na kolejne 4 dni. Może to dziwne ale te kreski bardzo mi pomagają. Na początku stawiałam je przed snem zaliczając kolejny trzeźwy dzień potem rano i wiem że nie mogę siebie zawieść. Dla normalnego człowieka może być to niezrozumiałe. Jedno mnie zastanawia czy kiedyś moje myśli przestaną krążyć wokół alkoholu a raczej wokół tego by się nie napić. Bo nawet jak wydaje mi się że nie myślę w podświadomości to siedzi głęboko. Pewnie się już nigdy nie uwolnię od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
No właśnie,, wydaje Ci się,,. Sama zobacz jakie to nielogiczne. Z jednej strony chcesz, żeby myśli nie krążyły wokół alkoholu a przedtem pisałaś, że nie myślałaś/akurat jak inni pili?/ Twój wróg działa podstępnie i zwodniczo. Zawsze musisz być krok przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
I jeszcze zapomniałam a to nieładnie z mojej strony. Świetnie piszecie i szczerze a przez to widać wszystko jak na prawdziwej terapii. Jak pojawi się złość na mnie i chęć mordu to też normalne. Nigdy nie wybaczyłabym sobie, gdyby ktoś zapił bo chciałam być miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Powiem tak na początku bylo mi łatwiej gdy mąż pił przy mnie piwo a w ten weekend alkohol bardzo mnie drażnił najbardziej zapach więc zaraz starałam odwrócić uwagę od niego poszłam pięć ciasto :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Moja praca na dzisiaj skonczona, ale po poludniu bedzie wysilek edukacyjny, bo musze ryc z synusiem na klasowke z biologii :) Chyba kupie nam jakis ciasteczek, zeby nam poziom cukru przy tym wysilku nie spadl :) A tak w ogole bedzie dzis wege grochowka z cynamonem, mniam mniam. Czyli, jednym slowem dzien jak codzien, nic sie ciekawego nie dzieje, normalne zycie. Ja nie pisze o alko, bo go po prostu w moim zyciu nie ma, ani o nim nie mysle, ani nie szukam okazji do wypicia. Jest tyle innych rzeczy, na ktorych punkcie mozna miec obsesje.... tzn ja :) bo ja mam entuzjastyczny charakter i wiecznie jakies male projekciki, a to fitness, a to francuski, a to cos innego. Gosciu, zdaje mi sie, ze na pewno nie zaszkodzi Ci sie odtruc, moze jestes zatruty jakimis metalami ciezkimi, albo masz pasozyty.... Oczywiscie ja tego nie wiem, ale wszyscy jestesmy w jakims stopniu zatruci, a to bardzo zatruwa organizm. Co do psychiatry, to niech nie gada glupot, nie wiem, czy zawroty glowy sa na podlozu psychicznym (nerwica), ale ty ewidentnie masz depresje, ktora trzeba leczyc. Sonia, Jola, pomyslcie jakby tu odtruc chlopaka, zastanawiam sie, od czego moglby zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Cześć wszystkim. U mnie dzisiaj bardzo brzydko i pada cały dzień, chyba żeby się zdolowac jeszcze bardziej obejrzałam sobie parę filmów na YouTube, świadectwa byłych alkoholików. U mnie tak sobie, powiem wam szczerze ze potwornie się boje skutków odstawienia jak delirium albo padaczka. Dużo specjalistów dlatego poleca nie odstawić nagle alko. Może to i moja wymówka, bo oczywiscie z ograniczaniem to różnie bywa. To co wy piszecie, że mimo upływu czasu ciągle myślicie o alkoholu, imienniczko u ciebie to chyba rok minął? ?Chciałabym bardzo wejść do sklepu jak normalny człowiek i nie lecieć od razu po piwo, albo skręcać się żeby nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatniej chwili: Pitko! U mnie w Biedrze telewizory Philipsa sprzedaja :) Co bedziesz gdzies jezdzic, kup lokalnie :D , moze u Ciebie tez "rzucili" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Próbuje ze stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×