Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Agatka witaj lasko :) czemu tak rzadko wpadasz do nas? może od tego kręgosłup Cię boli? ;) żartowałam oczywiście ,jak ciagnie do nogi to to może być rwa kulszowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susana nie wiem czy nie będzie trzeba otworzyć nowego wątku o takim samym tylule tylko część 2 bo to przewracanie stron coraz dlużej trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...nareszcie ! przewróciła się , Ej Ssusanko zapomnialaś lasko jak się stronę przewraca? to tym bardziej trzeba się zastanowić nad moim pomyslem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
No właśnie Susan. Tylko nie myśl, że na Ciebie zrzucam zakładanie strony. Nie, nie powodzik całkiem inny jest. Po prostu ja to nie wiem czy potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 121
No musze biorę leki więc pomagają a dziś kolacja z mężem zrobiłam sałatkę rukolapomidorki feta oliwki czarne i sos z oliwy życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława
No cześć kobitki. Już jestem. Oczywiscie, że po tej wpadce w niedzielę już nic więcej nie wypilam. Dobrze się zastanowiłam i już wiem co zawiodło. Zwykly program HALT. Byłam najpierw smutna bo mi mąż wyjechał a potem głodna. No i wszystko juz wiecie. Ale w poniedziałek tak kaca odchorowałam że nawet do pracy nie poszłam. Pierwszy raz w życiu tak miałam i mam nadzieję że ostatni. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broniu my jesteśmy w części drugiej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medical research: pramolan i seronil (refundowany)i to trzeba wykupywać koło 2 lat i koncerny i ich gadające głowy się cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jesteście

Gdzie jesteście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×