Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile paczek pampersów 1 ? :)

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pojęcia w ile paczek pampersów 1 się zaopatrzyć na początek? Wiem, że to też zależy od firmy, bo w oryginalnych pampersach jest ponad 40 sztuk a w dadzie niecałe 30. Ile sztuk może być potrzebnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem? Przecież nie musisz kupować na zapas. Kup sobie ze 2 paczki a potem dokupisz. Albo przejdziesz na 2. 1 nie ma sensu kupować za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie dziecko urodzisz- na początek kup sobie paczkę a później dokupisz. Moje dzieci urodziły się maleńkie i w jedynkach "chodziły" ze dwa miesiące. Ale jak dziecko urodzi się 4kg to zapewne zaraz przerzuca się na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładni zalezy od wielkości dziecka. U nas 1 były dośc długo bo córka była malutka. Zawsze można kupić. dwa trzy opakowania na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, czyli nie szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak duże będzie dziecko.Moja koleżanka urodziła dwukilowego bobasa i jedynek używała długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie ma co z pieluchami szaleć bo raz dizecko moze dostać uczulenia, dwa nie wiadomo jakie sie urodzi , Trzy zawsze gdzies jest promocja tylko poszukać trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jakieś 6 paczek, ale córka 4 kg i zostały 2 opakowania całe szczęście siostra była w ciąży więc oddaliśmy. Teraz też kupię ze 2 paczki tylko ewentualnie mąż dokupi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
U nas 1 były przez tydzień a potem 2.Nie kupuj na zapas bo potem nie będziesz miała co z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×