Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a ja zdradzam męża i nie czuje sie zle

Polecane posty

Gość gość

I myślę o rozwodzie. Mamy corke co ma 6 lat.Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Kiedyś odmawialam czarujacym kolegom. A teraz w pracy w jednym sie zakochałam. Moj maz pare razy mnie uderzył przy klotni, wyzywa, nie szanuje, mowi ze mnie cholernie kocha i żałuję ale sama czasami do tego doprowadzam. Mam dosc , jestem kobietą i nie dam tak sie traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Am em isabella am low mai husband. Am em never zdrad. Am mieszkac w usa. Dziwne som wase swyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czip? W posle sa czipy na husband? W usa mai nie ma czip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymądrzam się
Mam wrażenie, że siedzą tutaj same dzieci w wieku 12-15 lat. Zdradzasz męża i nie czujesz się źle? Szczerze mam to gdzieś, ale można to rozwiązać lepiej. Mogłaś rozejść się z mężem, którego nie kochasz a nie trwać w chorym związku. Bo nikt mi nie powie, że to zdrowe kiedy mąż bije żonę, a żona go zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cie bije ty go zdradzasz.:) wiec jestescie kwita wiec o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego poprzedniego tez zdradzalam a wiecie dlaczego? Bo furiat byl zazdrosny i wciaz podejrzewal mnie o zdrady! Grzebal mi we wszystkich rzeczach niszczyl ciuchy ktore byly wedlug niego wyzywajace! Traktowal jak szmate twierdzac ze go zdradzam na nic przekonania i przysiegi ze tego nie robie wiec zaczelam to robic! Zaczelam go zdradzac flirtowac z innym facetem ale to nic nie dalo nie czulam sie lepiej! W koncu odeszlam od niego. Bez sensu takie robienie kogos w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×