Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kremy przeciwzmarszczkowe

Polecane posty

Gość Alisi
Moja przygoda z kremami przeciwzmarszczkowymi zaczęła się już gdy miałam 28 lat. Nie wiem czy to za wcześnie czy nie, może mam trochę obsesję na tym punkcie. Stosowałam naprawdę całą masę kremów i niestety trafiłam na kilka od których dostałam uczulenia. Teraz znalazłam i to w promocyjnej walentynkowej cenie krem Aminocare. Używam 8 dzień uczulenia ani śladu pewnie dlatego, że jest z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 37
Dziewczyny darujcie sobie te wszystkie kremy przeciwzmarszczkowe, bo one naprawde nic nie dają, a mam wrażenie, że mają skutek odwrotny, tylko po to, żeby kupowac ich wciaz więcej. Ja rozmawiałam z kosmetologami i dermatologami i wiekszość z nich jednogłosnie twierdzą, że kremy mozna wyrzucić. Polecono mi za to suplementy, do których miałam sceptyczne podejście, a jednak wchłanianie składników od wewnątrz to bardzo dużo dla naszej skóry. ja stosuje skrzypolen z kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona, bo płytkie zmarszczki, które się pojawiły i od dwóch lat kremy sobie z nimi nie radziły, pozmniejszały się. Wraz z wiekiem jego ilośc znacznie się zmniejsza, dlatego trzeba tą diete uzupełniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kremy ajurwedyjskie- w naszym sklapie mamy kremy przeciwzmarszkowe bez chemii- krem Patangali produkowany w ashramie i Swati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z kremów Organic Series, są to profesjonalne kosmetyki oparte w całości na organicznych składnikach, nie zawierają parabenów. Maja kremy dopasowane do każdego rodzaju cery. Ja osobiście najbardziej lubię używać krem odżywczy na bazie oleju migdałowego. Ponieważ są to kosmetyki stosowane w profesjonalnych gabinetach odnowy biologicznej, tak więc w zwykłym sklepie się ich nie dostaniecie. Ja nabywam je u swojej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunasalva
Hmm to może krem z serii skin 79 http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1700-skin79-super-beblesh-balm-triple-function-green-spf30-krem-bb.html ? Działa nie tylko przeciwzmarszczkowo ale i ochronnie oraz rozjaśniająco ;) Co prawda nie miałam okazji go jeszcze testować, bo póki co nie planuje zakupu kremów przeciwzmarszczkowych, ale zapewne za jakiś czas i mnie to czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w te kremy. Mój dermatolog z http://vital-medica.pl tez uważa ze to wydawanie kasy na darmo. Lepiej się zdrowo odżywiac i dbac o siebie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie forumowiczki mam prośbę ponieważ robię badanie do pracy magisterskiej czy mogłabym prosić was o wypełnienie ankiety odnośnie kremów przeciwzmarszczkowych? https://docs.google.com/forms/d/1kISu0cR9L3gU q73qVG1j_OsWw0Qq4Ku-NlV0-fhkTJY/viewform?c=0&amp z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie forumowiczki mam prośbę ponieważ robię badanie do pracy magisterskiej czy mogłabym prosić was o wypełnienie ankiety odnośnie kremów przeciwzmarszczkowych? https://docs.google.com/forms/d/1kISu0cR9L3gU q73qVG1j_OsWw0Qq4Ku-NlV0-fhkTJY/viewform?c=0&amp z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest krem Anti Aging Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych z Jadem Pszczelim są skuteczne i wydajne :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatowa
Każdy z nas ma inny typ cery, więc trudno wyrokować, który krem będzie najlepszy, warto testować różnego rodzaju produkty. Jeżeli szukacie kosmetyków w rozsądnych cenach, drogeryjnych, to polecam wypróbować krem z serii gold revita, on napina skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek i dobrze nawilża, u mnie się sprawdził, więc może i u Was zadziała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatowa dziś Polecam wyperidalać ze spamem tego góowna!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony krem to bee pure z jadem pszczelim . Świetnie wyglada zmarszczki i zostawia cerę nawilżania i napięta . To jest mój must have a tym bardziej ze już bliżej mi 40stki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
) ja tez zaczęłam dbać o swoją skore i postawiłam na kosmetyki z wyższej polki i na prawdę jestem z nich zadowolona . Bee Yes u mnie daje radę i zmarszczki się splycily .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olecka56
Teraz dużym powodzeniem cieszą się kremy typu Royal nasil ze śluzem ślimaka, ja mam ten krem od eveline i muszę przyznać, że jest całkiem dobry. Nawilża skórę, napina ją, regeneruje, widzę dużą poprawę kondycji ceny po kilku tygodniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza149

Podobno bardzo skutecznym składnikiem kremów przeciwzmarszkowych jest astaksantyna, kiedyś o tym poczytałam i postanowiłam spróbować. Aktualnie od niedawna testuję kremy AVA Asta C+, mam nadzieję, że to był dobry wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 10:06, Gość gość napisał:

Uwierz mi, że najlepszym kremem przeciwzmarszczkowym jest olej kokosowy, efekty będą widoczne natychmiast a przy tym jest to kosmetyk naturalny, bez żadnej chemii!

Nowe zaskórniki gwarantowane! Producent pewnie też o tym wie :)

Serio.

Znam ten temat od podszewki. Jak ktoś ma skórę którą łatwo się zapycha to będzie się męczył z szukaniem kremu.

Myślałam, że naturalne = nie zapycha.

Błąd.

To nie ma nic wspólnego, może zapchać chemia może zapchać olej naturalny. Poszukiwanie dobrych naturalnych kosmetyków też jest trudne. Przeciwzmarszczkowych to już w ogóle. Składników aktywnych jak na lekarstwo.

Ale wierzę, że gdzieś tam jakiś dobry naturalny krem jest. Tylko jeszcze go nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja
Dnia 15.01.2019 o 15:03, Milva napisał:

Znam ten temat od podszewki. Jak ktoś ma skórę którą łatwo się zapycha to będzie się męczył z szukaniem kremu.

no niestety. myslałam zawsze że jak już będę w tym wieku to problemy z cerą nie będą mnie obchodzić, a tu proszę. oprócz zmarszczek jeszcze zaskórniki ;p a ostatnio nawet podrażnienia po irenie eris z hialuronem. tylko że on chyba nie jest taki naturalny, ale dałam mu szansę, bo myślałam że takie silikonowe ulepki będą delikatniejsze w używaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkap

Anastazja niestety lepiej się smaruje takimi z silikonami. Ale z tego co wiem, to one tak naprawdę nie pomogą na zmarszczki ani na podrażnienia.

Na zmarszczki nie, bo mogą je trochę wypełnić na chwilę ale jak się zmyje twarz to będzie tak jak wcześniej. Zero pielęgnacji.  Można niczego nie używać i będzie taki sam efekt.  A na podrażnienia nie, bo będą blokowały wchłanianie substancji odżywczych. D-panthenol i gliceryna coś powinna pomóc no i peptydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia889

Ja tam nie wierzę, w takie rzeczy jak kremy przeciwzmarszczkowe i to już od dłuższego czasu. Z mojej strony bardzo polecam wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Sama miałam je wypełniane preparatem Restylane. Efekt jest naturalny i natychmiastowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

polkap peptydy działają na zmarszczki, tak? widzę, że się bardziej orientujesz niż ja ;p a co sądzisz o yoskine tsubaki? widzę, że jest dimethikon, ale on się rozpuszcza w wodzie, więc chyba może być czy znowu źle kombinuję?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Anastazja napisał:

polkap peptydy działają na zmarszczki, tak? widzę, że się bardziej orientujesz niż ja ;p a co sądzisz o yoskine tsubaki? widzę, że jest dimethikon, ale on się rozpuszcza w wodzie, więc chyba może być czy znowu źle kombinuję?

 

Bubel.

Ale się uparłaś na te silikony.

To że jest rozpuszczalny w wodzie nie znaczy, że nie będzie szkodził.

Mówi się, że jest mało endogenny. Tylko że nikt nie dodaje, że dla ludzi o mało wrażliwych cerach. Jak masz tendencję do powstawania zaskórników to lepiej unikać. Polecam pozbyć się podkładów z tym składnikiem, pewnie zobaczysz poprawę.

Do kremu zupełnie nie ma potrzeby tego wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza
Dnia 25.01.2019 o 16:11, Milva napisał:

Bubel.

Ale się uparłaś na te silikony.

To że jest rozpuszczalny w wodzie nie znaczy, że nie będzie szkodził.

Mówi się, że jest mało endogenny. Tylko że nikt nie dodaje, że dla ludzi o mało wrażliwych cerach. Jak masz tendencję do powstawania zaskórników to lepiej unikać. Polecam pozbyć się podkładów z tym składnikiem, pewnie zobaczysz poprawę. 

Do kremu zupełnie nie ma potrzeby tego wciskać.

Chyba miało byc komedogenny? Ale potwierdzam że może zapychać :) Ja teraz jestem na etapie Richevonu i na razie przy nim zostanę. Trochę inna półka cenowa, ale jeśli macie możliwość to polecam zobaczyć na skład, tam praktycznie nie ma co zapchać. Wygładzenie też jest, więc jak się chce to można i bez silikonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×