Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto następny na liście do zajechania?

Polecane posty

do gość dziś P*****ly opowiadasz:) Pokaz w jaki sposob twoim zdaniem jak to nazywasz zblaznilem sie na ERO:)??? Ale konkrety a nie ogolne bicie piany??? MI nie zalezy na popularnosci mam ja w d***e:) Jest kilka ciekawych i wartosciowych osb na ERO z ktorymi gadam glownie na maila bo tak wole a moj temat jest maksymalnie dla 6 do 12 osob i wiecej nie chce:) Gdyby nie chamskie ataki na nie juz dawno bysmy sobie spokojnie gadali o tym co nas interesuje nie wadzac nikomu:) Jak jest jakis temat ktory mnie zainteresuje to zawsze szanuje na nim Prawo Wilka na ERO jakie sam proponuje Ty na ERO jestes nikim:) Czlowiekiem bez histori pokaz swojego niebieskiego nicka jak masz zobaczymy co stworzyles i jak sie zachowujesz??? Jakie ciekawe rozmowy prowadzisz ??? Co masz wartosciowego do przekazania??? Kto chce z toba gadac:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest ta c***a obcy astronom ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilku , czemu zmieniłeś nick na obcy astronom ? mogłeś zmienić na durna pała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wymień Wilku tych kilka ciekawych osób z ero które nadal z tobą gadają. Bo z tego co ja widzę, to prawie wszystkich zraziłes do siebie i mało kto rozmawia z Tobą. co najwyżej kulturalnie odpowiadają jak już władujesz się im na temat. To tko z niebieskich tak lubi pisać z Tobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jestem
Ło matko, A co żeście się Pana Wilka czepily?😴 Cześć Panie Wilku, podobno fajnie stopy lizesz. Pani Frida się chwaliła i mi Cie zareklamowala. Nie wiem czy warto zamieniać Cie z boberem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że po prostu siedzi tu jakiś jeden strasznie zaburzony człowiek, którego właśnie sensem egzystencji na forum jest obieranie sobie ofiar i doprowadzenie ich do stanu, w którym opuszczą to miejsce. Jest tu może jeszcze parę osób, które regularnie hejtują, ale ten facet ma nierówno pod sufitem. Zatem jedyne co wypada robić z taką zaburzoną osobą, to ją ignorować i patrzeć na jej działania z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********ie, a jak debil uwziął się na tabasko to nagle krwa cisza w eterze, dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazalnym paluszkiem ale sie wstydze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco sama hejtowała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasco nie ma 21 lat, znam ja dobrze i niech przestanie bo ujawnie fakty jaki miała inny nick 🖐️ 21lat miała 20 lat temu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wilka wilk1946 2014.11.20 do gość dziś A widziales od czasu sprawy Amstafa lub Jacek 81 chociaz jeden ich chamski wpis wobec nak torych mi zalezy na ERO??? XX Jacek 81 2015.02.25 Prymityny I Toledo czemu to nie dziwi....niech pozostanie zagadka blowjoba.....pozdrawiam Gromowladna I Rogata ktorej tu już c**a nie zajrzy....jeszcze Marta slodka idiotka a Toledo to beret lubi d**y o******lac to znajomosc dla nowych cep I dupo jezdzca XX hehe, i co cienki bolku? zaraz będziesz odkręcał kota ogonem? albo udawał że to nieprawda, jak z numerem telefonu :D C***a możesz Pawle Ł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tabasko hejtowała ciotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczyna sie spam bo mowa o tabasco. przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:40 a wg Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Wilka właściciel kafeterii to facet, który spotyka się na co dzień z użytkownikami z problemami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu niedługo zostanie pare ników bo każdy odejdzie, wystarczy popatrzec co się z dnia na dzień dzieje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tabasco nie ma 21 lat, znam ja dobrze i niech przestanie bo ujawnie fakty jaki miała inny nick lapka.gif 21lat miała 20 lat temu lapka.gif ale co ma przestac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na to kto został można łatwo wywnioskować kto tak hejtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk spamuje karuzele, zajechaliście Sunny, Silene i niezle oberwała Magda. która następna?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silena
Bez przesady:classic_cool:Zajechać to potrafię ja- w łóżku:P O zajechaniu mnie na ero,co niektórzy mogą sobie pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×