Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocia16

Miłość przez internet...

Polecane posty

Poznałam na jednym czacie chłopaka. Mam go w znajomych na skypie, fb itd... Bardzo go polubiłam, to nawet mało powiedziane. On mi wysłał swoje zdjęcie i ja mu też wysłałam swoje, no znaczy zdjęcie na, którym jestem z moją klasą, bo na fb ani ja ani on nie mamy zdjęć. Ja się nim zauroczyłam i on mną też, przyznał, że mu się podobam, jest ode mnie starszy o dwa lata, ja mam lat 14 (rocznikowo 15), a on 16 (rocznikowo 17). Chciała bym go poznać w realu, ale on mieszka w Warszawie, a ja w Płocku... A to aż 2,5h jazdy w jedną stronę. Bardzo, ale to bardzo chciała bym go poznać, nawet niedługo jadę do Warszawy, ale moja mama nie zgadza się na to żebym go poznała, uważa że jestem nierozsądna... Nie mówiłam mojej mamie co czuje do tego chłopaka i na razie nie chcę jej mówić, ona ma do mężczyzn lekki dystans. Do tego moja mama się mnie o wszystko czepia i twierdzi, że jestem nieodpowiedzialna. Chciała bym ją przekonać, że jestem rozsądna i odpowiedzialna by pozwoliła mi się spotkać z tym chłopakiem. Nie mam jednak na to żadnego pomysłu. A wiem na 99%, że dla mnie miłość do tego chłopaka to coś więcej niż zauroczenie... Rozmawiałam z nim na temat związków, ale on boi się w to angażować, bo mówił, że był już w paru związkach przez internet i po każdym miał niezłego ''doła''. Mówił też, że zerwał je w dość niemiły sposób i że nie chciał by tak zrywać ze mną jeśli byśmy zostali parą. Jak mam przekonać moją mamę by dała mi się z nim spotkać i jak skutecznie jego przekonać, że nie wolno się poddawać? I czy mogę go jakoś rozweselić, bo zauważyłam, że on ostatnio prawie cały czas ma takiego ''doła''? Naprawdę bardzo chcę go poznać, zależy mi na nim, a rozmawianie przez skypa (z niedziałającymi kamerkami) i czatowanie to nie to samo co prawdziwa rozmowa w realu... Czy ktoś z was też kiedyś zakochał się przez internet? I mieliście może podobne problemy co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie chyba zakochalam przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna zakochac sie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem można zakochać się przez internet, wiele par, które się poznały przez internet zostaje razem ze sobą do końca życia... więc miłość w necie jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×