Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukasikq

Sex ze starsza

Polecane posty

Gość gość
Takie rzeczy to tylko Karol Łukasik :D odrazu się szło domyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasikq
Wiesz gość to ludzie nie mający za grosz rozsądku co do wypowiedzi i niemających własnego "ja" świat się zmienia i każdy chcę czegoś spróbować zasmakować coś co jest tla innych tabu dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasikq
Nadal źle trafiłeś nie Karol Łukasik przykro mi ale to nie ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasikq
Widzę ze temat się zakończył chba nie znajdę odpowiedzi na moje pyta nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, też o tym fantazjuję. Mój kolega ponoć taką starszą miał. 38 lat. Ponoć jak od niej wychodził to kolana mu drżały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zajrzeć na Rokse i spełnić swoje fantazje;) Pierwszy raz ze starszą kobietą (44lat) miałem w wieku 20 lat;p;p Co jakiś czas mam chętkę na Mamusie to odpalam stronę i się umawiam. Spełniam swoje fantazje zamiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiam sex z starszymi liczy się dla mnie moja satysfakcja z urodą i figurą u tych Pań nie jest tak zupełnie tragicznie duże dość jędrne piersi ,zgrabne nogi i piękne futerko .Pragnie być dowartościowana czuć że jest kobietą ,że jeszcze ktoś ją pożąda i podnieca się . Ja nie myślę wiązać sobie życia z mamuśką mogę ją posuwać ile chce i na ile mi starcza sil bez gumki nawet jeszcze czuję na penisie jej już nie małą a ze jest trochę sucha żaden problem żelu na głowę i między nogi a nastawia że osiemnastka niech się chowa spust spermy w środku jakie to miłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×