Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam przeczucie.

Polecane posty

Gość gość
Ja zepsuty? A co powiedzieć o Tobie kusicielko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym Cię kuszę, mój strach Cię nakręca? Lubisz jak drżę ze strachu? Mam Cię dość i tego Twojego perfidnego uśmiechu, zgaduj, albo strzelaj! Wszystko mi jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę zgadywać. Ja wiem ;) Pudło słodziaku. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiesz...inaczej byś się nie poddał, albo nie poddała? Bo ja nie wiem, czy Ty nie jesteś kobietą?:) Ten o kim myślę by sie nie poddał i zrobił by taką akcję, że zapomniałabym, żę żyję :D :D :D Też mi przykro w takim razie, zabawa była przednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteś skarbie, a już myślałam ,że te podszywy to Ty? Znajdź mnie, a uwierzę we wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z wilkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupku, o co Ci chodzi z tym wilkiem, bo widzę gdzie się pojawię, Ty jesteś jak ogon i ciągle pytasz co z wilkiem, coś masz z psychiką? Chciałam sie pogodzić, ale Tobie coś nie pasuje, nie chcesz żeby było miło, trudno, ale z tym wilkiem to chyba taśma Ci się zacięła i ja nie rozumiem naprawdę... Już mi sie to znudziło, daj mi spokój, wszystko ma swoje granice, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za ruletkę, tak mnie to nakręciło, że zrobiłam się wilgotna, gorąca i śliska... aż soki wypływały mi po udach i to mi było potrzebne, bo uświadomiłam sobie, że czas na prawdziwego mężczyznę, który doprowadzi mnie na sam szczyt rozkoszy i popłyniemy razem... tak zapomniałam już jak to jest, ale życie toczy się dalej, nie wiem co będzie jutro, niech będzie co chce, nikt z nas nie ma na to wpływu. Wiem jedno na takiego jak Ty szkoda mi już czasu. A jak kochasz wilka, to on ma swój temat, zawsze tam możesz zapytać co u niego, bo ja nie jestem wtajemniczona, a tym bardziej jako mężczyzna nie jest w moim typie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę do jedynego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragnę, tylko do mej miłości. Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej, uciekam tam z moją całą miłością, wierzę w ciebie, wierzę w moje sacrum.,..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham tylko wilka.!skarbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum pisali, że wilk .......z młodymi chłopcami.Haha m. d****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jesteś nikim, mniej niż zero, obłąkanym żałosnym człowieczkiem, który nie liczy sie z uczuciami innych. Byłeś ciekawym przypadkiem, zaintrygowało mnie to, ale teraz mogę Ci powiedzieć, że masz wielki problem psychiczny. Ty już zawsze będziesz sam, ale spróbój się leczyć, bo masz poważny problem i jeszcze kogoś możesz w to wciągnąć. I proszę Cię tylko o jedno, jak czujesz, że to ja zostaw mnie w spokoju, dosłownie w całkowitym spokoju, mnie tu niebyło, nigdy, rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdziwiłbyś się jaka jestem stara człowieczku i jak wyglądam:), znam swoją wartość i wiem, że mężczyźni za mną wzrokiem wodzą, ale przypadek sprawił, że musiałam się odciać od życia na dłuższy czas. Jednak dzięki kafe zrozumiałam, że trzeba otworzyć się na świat realny, na mężczyznę z krwi i kości, którego mogę dotknąć, usłyszeć jego głos. Żegnam nierealny świecie, czas się obudzić do życia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×