Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Douz

Czy wrocic do Polski???

Polecane posty

Gość VictoriaL
Hej Douz I jak jest? Wróciłaś do Pl? Mam podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkad tu urodzilam dzieci , to zupelnie inaczej odczuwam zycie tutaj i juz nie tesknie za polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkad tu urodzilam dzieci , to zupelnie inaczej odczuwam zycie tutaj i tesknie za Polska jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka no
ciekawe,co piszecie. Ja w Norwegii jestem. Mam prace fajna, niestety nie na stale, bo i tutaj bezrobocie rosnie..Nie tesknie za PL, ale za ludzmi, ktorzy tam zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kto tam zostal? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka no
Znajomi i rodzina tam zostali. Za praca w PL nie tesknie nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracac, to juz nie jest wasz kraj. Gnijcie w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze przetestowalas zycie w Polsce przez miesiac. To moze Ci pomoc w podjeciu decyzji. Rozumiem, ze tesknisz ale wierz mi za 1700zl ktore Ci proponowali swiata nie zwojujesz :O a zycie okaze sie bardzo trudne w Polsce bo nawet na lekarza czy leki nie bedziesz miala. Dziecko rosnie, ma 10 lat, wydatki tez beda rosnac... Ja bym nie wracala bo zwyczajnie boje sie biedy :( Wiem jak smakuje takie zycie katem u babci ogladajac kazdy grosz i za nic nie chce do tego wrocic :O Moim zdaniem powinnas sprobowac moze w jakis sposob zmienic swoje zycie w UK. Moze zaczac studia wieczorowe w zawodzie ktory chcialabys wykonywac? Nie obejrzysz sie jak czas zleci i bedziesz miala zupelnie inne perpektywy. Zastanow sie tez czy warto jest kurczowo trzymac sie Londynu. Moze dobrze by bylo rozejrzec sie za praca w jakims innym miejscu? Osobiscie, bez zaklepanej pracy za co najmniej 2500 zl netto i wlasnego mieszkania nie aracalabym i tobie tez odradzam. Jezeli tu zagladasz to daj znac co ostatecznie postanowilas. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona juz dawno wrocila, i ma na was wyeebane emigracyjne szczekaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciła i nie ma nawet na internet - dlatego nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do ojczyzny tu jest twoj dom, wyjechali sami nieudacznicy, dobrze ze przywożà tu euro i funty bo w UK nie potrafia ich wydac heheh, czekamy na transfery heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie widac jak to Pl kwitnie od lat po wyjezdzie tych nieudaczników :D W Pl wszak same asy zostaly , co bez transferów z zagranicy by nie przezyly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie, przepraszam że nie odpisywałam, od dawna nie zaglądałam tutaj na forum i nie miałam pojęcie, że jeszcze ktoś odpisuje:-). I nie zjechałam do Polski, cały czas bije się z myślami, rozumiem jak najbardziej wszystkie argumenty finansowe ale czy można stłumić w sobie na tyle tęsknotę żeby normalnie żyć i sobie tego życia nie spieprzyć. Tak źle i tak nie dobrze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę się doczekać jak zarobie i załatwię kilka spraw i spierdziele za granicę, żeby uwolnić się od tej materialistycznej rodzinki i obesranych znajomych którzy są tylko jak czegoś potrzebują, fałszywcy, dobrze że dowiedziałam się co i jak i nigdy więcej poświęceń dla nikogo. Jak można tęsknić za takim gownem. Polska to nędzny i żałosny kraik, nie chcę tu zmarnować życia. Wyjazd i zerwanie wszystkich kontaktów, zaczęcie wszystkiego od nowa, o tym marze i to zrobię............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz jak na emigracji speerdolisz sobie zycie. Wspomnisz moje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ty sobie speerdolilas nie znaczy, że inni też muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj, bo w PL jest coraz lepiej. Zarabiamy coprawda marnie, ale za to wszystko jest u nas dużo tańsze niż na zachodzie. Weź ze sobą kasy ile możesz bo chyba coś tam uciułałaś przez ten czas. W PL można tanio żyć a mieszkania są cztery razy tańsze niż w UK. No i będziesz wśród swoich, którzy zawsze ci pomogą bo są życzliwi. Polak Polakowi zawsze pomoże w potrzebie, przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mozesz sprobowac wrocic...ale gwarantuje ze bedziesz zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy w PL nie brakuje a zarobki idą cały czas w górę. Tutaj żyje 38.000.000 ludzi i wszyscy dają sobie jakoś rady. Przedewszystkim w PL jest tanio więc nie musisz tyle zarabiać co na zachodzie. Dom, mieszkanie kupisz tanio a żywność w PL jest dużo tańsza niż w UK. Ubezpieczenia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej: W Polsce mieszkania sa 3 razy tansze niz w uk? Jak tak nie uwazam, na roznice w cenach trzeba patrzec w odniesieniu do zarobkow. Moj kumpel za kawalerke w Gdansku placi okolo 1300zl plus oplaty. A zarabia 2500zl netto. Jak ktos ma szczescie to wynajmie i za 800zl, ale to i tak duzo. Jedzenie jest w Polsce tez dosc drogie. Ja np. porownuje polskie ceny zywnosci z niemieckimi no i niestety wcale nie jest tak rozowo. Niektore produkty sa tansze, ale wiekszosc to to samo. Tak jak ciuchy itp. I uwazam, ze warto wrocic do Polski jesli ma sie oszczednosci, mieszkanie i pewna prace. Niestety osoby po dlugim pobycie za granica musza w kraju zaczynac od zera i to wcale nie jest takie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynaja od zera ale z milionem na koncie. A to chyba roznica co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przegrane posrance zostają na stałe w uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie ktoś płaci za naganianie do Polski tych co wyjechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sam siedzi w UK i ma dość polaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki w uka to najgorszy syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×