Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszona18

Bede miala aparat ortodontyczny:)

Polecane posty

Ja noszę aparat już około pół roku. Na początku byłam zła, że się na to zdecydowałam bo bardzo bolało ale teraz jestem zadowolona. Ból czuję tylko raz na 6 tygodni jak lekarz podkręca mi druty, a w dodatku bardzo polubiłam siebie w aparacie. Zęby już mam w zasadzie proste, a przed założeniem miałam bardzo wystający kiełek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak co nie potrafi czytać ze zrozumieniem....ja mówię cały czas o wyglądzie samego aparatu a nie efektach, konieczności noszenia itd, poza tym jak już mówiłem mamy "wolność" słowa, a co to znaczy? a właśnie to, że moge napisać swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
ja mam za to 2 krzywa.. ale bedzie prosta jeeejjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a gumki musze miec tak czy siak bo taki model aparatu" - nie musisz. Zamiast gumek można stosować metalowe ligaturki, tzw. "krewetki". Ja takie nosiłam, czasami wymiennie z gumkami - ale wtedy miałam przezroczyste. Bo choć uważam, że aparat może dodać uroku, to kolory w buzi dla mnie osobiście były zbędne. Wydaje mi się to bardziej pasujące nastolatkom. Ale to tylko moja opinia :) Wydaje mi się też, że ludzie krytykujący aparat to zahukane osoby z wiejskich czy też małomiasteczkowych środowisk. W dużych miastach co druga osoba (no dobra, może przesadziłam, ale jednak całe mnóstwo ludzi) nosi aparat i nikt z tego sensacji nie robi, nie jest to coś, co budzi szczególne zainteresowanie, jest na porządku dziennym i na każdym kroku można spotkać kogoś z aparatem. Facetem się nie przejmuj - jeśli to jest dla niego taki wielki problem, to znaczy, że jest niedojrzałym gnojkiem, dla którego liczy się tylko wygląd zewnętrzny (i jak słusznie zauważono: w dodatku chwilowy), a Ty w tej sytuacji powinnaś zastanowić się nad wspólną z nim przyszłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyglada to bardzo trendy:) wsrod gwiazd itp ja bym chcila miec ale niestety usmiec mam hallywoodzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Ohh.. jesli noe trzeba miec gumek to jestem w niebie:) hehe no on jest taki ze poprostu nie lubi aparatów na zeby ale stoczylam pewne wojny na ten temat bo to normalne ze chce zdbac o zeby i wogole, a on uwaza ze mam proste i nie potrzebuje a ja mu tłumacze ze mam wade i ze musze nosic a on uwaza ze to moje widzi misie i nie da sje z nim dogadac hehehe no coz.. o zeby bede zawdze dbac i bede zarabiac na to jesli mialo bt mnie to duzo kosztować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko powiedz chłopakowi, ze jeśli Cię kocha, to musi zrozumieć, ze chcesz zadbać o swoje zęby, czyli o ZDROWIE. Dla niego właśnie Twoje zdrowie powinno być najważniejsze. Aparat to nie jest widzimisię, widzimisię to powiększanie ust czy inne zabiegi chirurgii plastycznej, a od kiedy to zdrowe zęby są widzimisię? :O Ja już odliczam dni do stycznia, kiedy założę aparacik :) Jak poczuję, że moje zęby zaczynają się prostować, to będę najszczęśliwsza, anwet jeśli to będzie boleć, bólu się w ogóle nie boję. A osoby, które krytykują aparat, są wg mnie zwyczajnie głupie i powierzchowne, a takimi nie mam zamiaru się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona18
Bardzo dobrze mowisz! On oczywiście ze mnie kocha ale on ma swoje zdanie, a niech sobie ma, dobrze ze jestes ty i tak samo sie z tego cieszysz jak ja!! Hehehe ale fajnie, bede wszystko na bierzaco pisac do dnia w ktorym mi założą gore jejku, ale bedzie bolec ale co mi tam! Proste zabki beda!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja czekam na relacje i opisz koniecznie wszystkie wrażenia... Będę wiedziała na co się nastawić w styczniu :) Nie jesteś z tym sama i naprawdę pamiętaj, że z aparatu możesz się tylko cieszyć i dumnie prezentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
tak tak taaaaakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Polecam Wam bardzo serdecznie wątek na wizażu dotyczący aparatów ortodontycznych - już jest zdaje się 15-sta cześć. To prawdziwa skarbnica wiedzy, poradnia i grupa wsparcia w jednym! Sama przetrwałam tam cały okres leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam miec aparat, ale ze pracuje w biurze to zdecydowalam sie jednak na nakladki prostujace; http://www.clearaligner.pro/ i powiem wam ze jestem mega zadowolona bo nie widac ich tak i sa wygodniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zalezy na czasie i szybszym efekcie dlatego zdecydowałam sie na aparat. teraz mam isc do swojego ortodonty http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta i ma mi dobrac odpowiedni. Chce miec proste zeby do swojego slubu, a to juz za 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaP
Aparat na zęby to naprawdę dobra sprawa :) Wielu ludzi ma kompleksy właśnie przez krzywe zęby, śmiejąc się zasłaniają usta, odwracają głowę albo w ogóle się nie uśmiechają. Byłam właśnie jedną z takich osób... do czasu aż stwierdziłam, że czas to zmienić :) Wybrałam się do ortodonty w Klinice Odent na Urysnowie w Warszawie - http://odent.pl/lokalizacja/warszawa-ursynow_o2/ i zaczęłam swoją walkę o piękny uśmiech. Obecnie zostało mi jakieś pół roku, ale widać ogromną różnicę :) Tak naprawdę przyzwyczaiłam się do tego aparatu i będzie mi bez niego dziwnie, ale dzięki niemu będę miała piękny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostunia
ja się właśnie przymierzam do założenia aparatu na zęby, u mnie w Koszalinie najlepsze recenzje zbiera ten gabinet http://center-dent.pl/Ortodonta/30/pl - nawet jeśli nie jest najtańszy, to wolę zapłacić więcej, za to mieć gwarancję dobrze przeprowadzonego leczenia :) jutro trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję, że głosy o bólu w pierwszych dniach są przesadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaSana
A ja chyba właśnie będę musiała pójść ze swoim dzieckiem do ortodonty i coś czuje, że aparat stały będzie nieunikniony. Po dokładnym obejrzeniu ząbków widzę kilka zmian, które mnie niepokoją. W sumie nawet gdyby, to im prędzej tym lepiej, teraz aparaty ortodontyczne to zupełnie co innego niż kiedyś :) Gdyby jeszcze jakaś mama miała wątpliwości czy dziecko potrzebuje aparat czy nie to oczywiście należy wybrać się do ortodonty, ale warto również przeczytać: http://odent.pl/porady/kiedy-zalozyc-aparat-ortodontyczny-dziecku/ Takie artykuły często uświadamiają problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się cieszyłam że będę nosić aparat ortodontyczny. Mam 26 lat i wstydziłam się mojego krzywego uzębienia. Górne zęby 3 i 4 miałam koślawe, a szczęście ortodonta z gabinetu http://ortodontawroclaw.com.pl/ dobrał mi odpowiedni aparat ortodontyczny na moją wadę i nosze go już 2 miesiąc, czyli dopiero początek. Powiem wam, że nie jest źle. Już się do niego przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×