Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon Play czy SKOK Stefczyka?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie lepiej iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie stanowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultant w salonie Play lub opiekun finansowy w SKOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nigdzie. Oba stanowska siebie warte. Będziesz zapieprzać, a i tak mało zarobisz. Jak już trzeba to wolałbym skok, stanowisko "brzmi" poważniej, w cv na pierwszy rzut oka będzie ładniej wygaldać. No i mniejszy ruch będzie niż w Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wchodzi w rachubę :) Co do mniejszego i większego ruchu to wolę pracę w której jest co robić więc ten argument do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej play w skoku to będą naciskać żebyś jak najwięcej kredytów wciskała ludziom, a play klienci sami będą przychodzić. Moja znajoma pracuję i zarabia nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzić się nie będziesz ani tu, ani tu. Tylko w play będzie dużo kontaktu z ludzmi, a wiemy jacy ludzie są. Mogą się wydzierać bo im zginęła złotowka na koncie. I będą Cię za to winić. W Twoich obowiązkach może też być dzwonienie do ludzi i nakłanianie do "super oferty". Nie wyrobisz normy umów i polecisz. W Skoku aż takiego ruchu nie ma, ludzie przychodzą po pożyczkę. No i jest to opiekun finansowy, czyli jakieś prace typowo biurowe też Cię czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mimo wszystko, ja bym szukał czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun finansowy to tylko brzmi fajnie a tak naprawdę to najniższe stanowisko w SKOKu tak naprawdę musi się zajmować wszystkim.A że jest mały ruch to akurat źle bo będziesz miała plany sprzedażowe do zrealizowania i nikogo nie będzie obchodziło że ludzie nie przychodzą. Poczytaj sobie lepiej o pracy w bankach, osoby tam pracujące raczej nie polecają takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie :) Chętnie poczytam ich więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun finansowy tj to samo co doradca klienta, innymi słowy tzw. wciskacz. Wybrałabym play, dlatego, że obecnie jest to najlepsza sieć na rynku, klienci sami będą przychodzić do ciebie, za dużo się nie narobisz, a normę wyrobisz, gorzej z kredytami. Łatwiej komuś wcisnąć komórkę niż pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Play zgodnie z tym co czułam i wasze opinie dodatkowo mnie przekonały. Zobaczymy czy to był słuszny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×