Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tanie noclegi nad morzem !!!!!!

Polecane posty

Gość gość
No ja mam do polecenia miejscówkę całoroczną, 100 metrów od centrum Niechorza http://villasolaris.pl/kontakt/ bardzo fajny hotel, bez nadęcia, ale jednocześnie z klasą. Miła obsługa, fajne dbanie o gościa, ale bez zbędnego nadęcia. Ceny przyjemne, myślę, że można sobie spokojnie pozwolić na wyjazd bez nadszarpnięcia portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia Sara

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże.  My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam  www.domki-rowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Nadia Sara napisał:

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże.  My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam  www.domki-rowy.pl

O ... 😂🤦‍♀️Ty rowie jeden 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burdel

Burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Jak kiedyś uczestniczyłem w szkoleniu i całość odbywała się w hotelu Gryf w okolicach Stoczni więc wygląda na to, że taką ofertę dla firm również mają. Jeśli chcesz zorganizować coś dla pracowników to zajrzyj właśnie do ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsz

Obczaj tutaj

tv.olecko.pl/komfortowe-noclegi-nad-morzem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

Może na stronie gryfmiedzywodzie.pl znajdziesz coś interesującego dla siebie, bo to takie miejsce, które przygotowuje się pod kątem różnych gości zarówno starszych jak i młodszych więc faktycznie można liczyć na miły wypoczynek. Na miejscu też basen więc jak nawet pogoda nie będzie dobra to też wypoczynek się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno jeśli chodzi o bazę noclegową to warto zwrócić uwagę na serwis  meteor-turystyka.pl/. Jeden z lepszych jeśli chodzi o te, które gromadzą oferty noclegowe z Polski. Jak będziesz pod tym kątem coś dla siebie szukał to polecam tam zaglądać, wydaje mi się, że coś interesującego faktycznie będziesz mógł wybrać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na meteor-turystyka.pl/ znajdziesz nie tylko noclegi, ale również atrakcje turystyczne. To portal ze sprawdzonymi ofertami, błyskawiczną rezerwacją online bez prowizji i możliwością kontaktu telefonicznego z obiektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×