Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to faktycznie może być CIĄŻA?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczynki, okres mi się spóźnia ale nie robiłam jeszcze testu, poczekam kilka dni bo nie chce się rozczarować. Pisałyście że brzuch boli na początku ciąży jak na okres, a nie miałyście kłucia tak troszkę wyżej w podbrzuszu?Czy tylko właśnie takie skurcze macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to tylko alien z ciebie niedługo wylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
njlepiej kup test jak najszybciej kupienie go pozniej nic nie zmieni jezli jestes juz w ciazy. kazda z nas przechodzi inaczej pierwsze objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pedalku palec se w pupe wsadz, jak cos tam wymacasz to pewnie maly wielaki czlowiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12345
Najlepiej się nie schizować i nie myśleć przy każdym bólu brzucha czy piersi czy czasem taki ból to nie sygnał ciąży. Sama tak robiłam i wiem że jak się marzy o ciąży to można sobie wymyślić tysiące objawów i naprawdę je czuć, tak niestety działa psychika. U Ciebie spóźnia się okres wiec myślę że warto już zrobić test, chociaż najgorsze jest to zawodzenie się co miesiąc jak test znów pokazuje jedna kreskę. Doskonale to znam bo mam tak samo. Też bardzo chcemy mieć dziecko Ale póki co nasze starania są bezskuteczne, w tym miesiącu używałam testów owulacyjnych i dostosowaliśmy się do nich, tylko czy one pokazują na pewno prawdę? Tyle się na ich temat na czytałam co inne dziewczyny piszą że już sama nie wiem. A ty rób test, jak jesteś po terminie to działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×