Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Usunięcie z listy studentów

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam taki problem: Zostałam usunięta z listy studentów. Sprawa wyglądała tak że jestem na 5 semestrze studiów zaocznych, a miałam do zaliczenia przedmiot z semestru 2. Pisałam egzamin komisyjny którego nie udało mi się zaliczyć i przez to zostałam skreślona. Mogę napisać pismo do dziekana o cofnięcie tej decyzji, ale nie bardzo wiem jak to zrobić, co w nim napisać? Najgorsze jest to, że opanowałam cały materiał wymagany do zdania, ale przy pisaniu egzaminu po prostu "zablokowałam się" i nie potrafiłam napisać nic oprócz imienia i nazwiska. Może wydawać się śmieszne, ale to dotyczy nie tylko studiów, ale także innych sytuacji stresujących, np podobnie miałam przed egzaminem na prawko czy pójściem do nowej pracy. Dwa razy w szkole nawet zasłabłam w czasie egzaminów z innych przedmiotów. Kiedyś lekarz stwierdził że są to nerwobóle czy coś takiego, ale wcześniej się tym nie przejmowałam. Dodatkowo dochodzi problem z pracą i brakiem czasu na naukę. Podsumowując: wiem że było dużo czasu na zaliczenie tego przedmiotu ale wiem że opanowałam to co trzeba, ale przez te nerwy nie potrafiłam nic zrobić. Proszę o pomoc w sprawie tego wniosku do dziekana, co w niej napisać i czy warto. Pozdrawiam Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×