Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie, zgłosić tą osobę na policję?

Polecane posty

jak na cholerę? ukrywanie przestępcy jest przestępstwem a łatwo sprawdzić na jakie profile właziłeś na fb. jeżeli widziałes profil osoby na fb i jej list gończy na stosownym serwisie co też można sprawdzić to żeby ratować d**e musisz to zgłosić:) to proste:) no chyba, że wolisz być przestępcą niz porządnym obywatelem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą podejrzewam, że zostało to już zautomatyzowane. tzn cały proces polegający na stwierdzeniu, że nie zgłoszono zauważenia przestępcy:classic_cool: wchodzisz tu wchodzisz tam. obydwa serwisy informują się o twojej obecności. elektroniczny prokurator wystawia list gończy a elektroniczny rysopisarz umieszcza twoją facjatę, której zapewne wszędzie pełno, w kategorii: poszukiwany za popełnienie przestępstwa z paragrafu xyz;) prawo musi być przede wszystkim efektywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem zaocznie dostajesz wyrok. zabierają cie do prywatnego pierdla, którego akcje święcą hoose na giełdzie i wszyscy są szczęśliwi:) ty zapewne też bo jak masz kase na funduszu emerytalnym to właśnie zainwestowali ją w twoim imieniu w te akcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w zasadzie najgłupszą rzeczą jaką mógłbys zrobić w tym momencie to uciec stamtąd albo pisać jakieś zażalenia:) to tak jakbyś wyrzucił kase do kibla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tego. Już widzę te akcje spekulacyjne na zwyżkę notowań. grupy akcjonariuszy tysiącami same poddają się dobrowolnie karze popełniając najpierw przestępstwa. żeby zwiekszyć zyskowność przedsięwzęcia zwalniaja strażników dyrekcje i pilnują się sami. Co prawda jakieś drobne wachania kursu mogą doprowadzić do załamania ceny i masowych ucieczek ale kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu ile baniek na nieruchomościach można zrobić? trzeba innowacji. nowej przestrzeni do pompowania w nią mamony. W coś przecież trzeba ją pompować. sama sie nie wpompuje. Jak sie wydrukowało to trzeba coś z nią zrobic co nie? można np wykreować nowy sektor usług. Powiedzmy wszechobecny monitoring i system wzajemnej inwigilacji. potem wrzucić jakieś listy gończe do sieci i niech ludzie mają zabawę ślęcząc przed obrazami z kamer miejskich w ramach konkursu "złap bandziora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mowie o płatnych smsach ale może doczekamy się paralizatorów rozmieszczonych w punktach obserwacyjnych a abonenci będą mogli je ur******ać:) fakt faktem, że naturalna długość życia takiego systemu byłaby krótka bo nikt by z domu nie wychodził po czasie. ale przecież mało "zbłąkanych bezdomnych"?. Na wszystko jest sposób. a już na wykorzystanie głupoty ludzkiej niesie za sobą możliwości niczym nie ograniczonego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przyszło do głowy, że gdyby od sektora penitencjarnego w dużej mierze zależała ekonomia danego kraju to być może miałyby miejsce scenariusze podobne do tych, które zastosowano w przypadku baków zbyt dużych żeby upaść. Po prostu załamanie wartości akcji (a kto wie. może w przyszłości obligacji) emitowanych przez zakład karny doprowadziłoby do kryzysu więc trzeba z łapanki bądź patriotycznie zostać ich penitencjariuszem...Zeby ratować ekonomie gospodarke demokracje własne rodziny itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie ja chyba nie zrobie kariery na giełdzie w żadnej formie:D dobranoc i nie abstrachujcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na cholerę? ukrywanie przestępcy jest przestępstwem a łatwo sprawdzić na jakie profile właziłeś na fb. jeżeli widziałes profil osoby na fb i jej list gończy na stosownym serwisie co też można sprawdzić to żeby ratować d**e musisz to zgłosićusmiech.gif to prosteusmiech.gif no chyba, że wolisz być przestępcą niz porządnym obywatelemsmutas.gif insert coin xxxx a kto mi udowodni,ze bedac na danej stronie rzeczywiscie cokolwiek widzialam?moglam byc zalana w trupa i nie wiedziec jak sie nazywam albo moge miec wirus,krory mi otwiera rozne strony internetowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ratuje cie chwilowa niepoczytalność:P nie przejmuj się;) Jak będą chcieli to ci udowodnią wszystko i to tak, że sama w to uwierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli kończy sie wolny (w miarę) świat. liczba kłamstw jakie ludzie łykneli zdaje się zachęciła tych którzy tym kręcą do zuchwałych posunięć. w te wolność internetu i anonimowośc torów i innych metod też nie chce mi się za bardzo wierzyć. nie znam się na tym ale zbyt słodko mi to wygląda. Zupełnie jak żółty serek w pułapce na myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jeszcze sie pytasz, osoby ktore sa poszukiwane listem gonczym powinny byc zgloszone na policji przez kogoś kto wie gdzie sie ukrywaja, tez jestem w takiej sytuacji ktos winny mi jest pieniądze, co prawda nie duzo ale tez dowiedzialam sie ze jest ppszuliwany listem gonczym, znajomy z policji mi pomogl i teraz ta osoba bedzie odpowiadac niestety w sadzie, narazie jest chyba w areszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover, aleś się nagadał.. nakręciłeś się :P a ja sobie wtedy słodko spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w areszcie za to, że ci wisi kase? weź mi nie rozpierdalaj konstrukcji:classic_cool: Poza tym niby skąd ci teraz weźmie na ten dług? chyba, że z opcji giełdowej o której pisałem:D poza tym na każdy przykład za można znaleźć kontrprzykład. Ja wiem, że wy żyjecie w złudzeniu, że jest demokracja ppaństwo prawa, dobrzy jedzą lizaki a źli ssą siusiaki ale tak nie jest. Każdy kto twierdzi, że tak jest to albo beneficjent układu albo debil xxx fajnie, że sie wyspałaś może przestaniesz pierdolić farmazony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover, ty tutaj siedzisz dzień i noc? współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie żyje w żadnym złudzeniu. Nie dodawaj sobie twierdzeń, których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście często debile bywają beneficjentami z różnych powodów. najczęściej wykalkulowanych. świnie też trzeba karmić przed ubojem. Nie twierdzę, że nie ma przestępców. twierdze tylko, że z każdego można zrobić przestępce. A w tym nie chce brać udziału. Ale rzecz jasna droga wolna. społeczeństwo obywatelskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś gameover, ty tutaj siedzisz dzień i noc? współczuję." xxx Tylko proszę bez hipokryzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj w drugą stronę. Jasne, różne rzeczy się zdarzają, ale to nie może być wymówką dla ignorowania pewnych rzeczy. Ale ja i tak nadgorliwa nie jestem.. p.s przecież ja w rodzinie mam przypadek, że ktoś został skazany za coś, czego nie zrobił. Zwalili na niego, był takim kozłem ofiarnym. I siedział przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek9856
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy w policji albo czy powinieneś kogoś zgłosić, to zamiast na takim forum, zapytaj na forumpolicyjne.com.pl Tam odpowie ktoś kompetentny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×