Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 tc i branie dziecka na rece

Polecane posty

Gość gość

Dzis wzielam 13 kg siostrzenice na rece i pozniek zaczal bolec mbie brzuch czy moglam zrobic krzywde dzidziusiowi? Dodam ze boli juz od godziny i po nospie nie przestaje .. czy powinnam sie udac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie wiemy czy zrobilas cos dzidziusiowi!!! na izbe jedz to nie kosztuje a bedziesz miala spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no za madre to to nie bylo:/ja od kiedy zaszlam w ciaze to nie podnosze pierwszego dziecka,jak juz to siada na kolanach ,ale nie nosze i nie podnosze.idz do lekarza,sprawdz czy ok wszystko .moze poloz sie odpocznij.moze tylko nadwyrezylas sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nosze swoją córkę, jestem już w 27 tygodniu. Mała moja waży też około 13 kg i nie zamierzam odpychać jej od siebie tylko dlatego, ze jestem w ciąży. Dziecko zdrowe, a jak urodzę przed terminem przez noszenie córki to jeszcze jej kilogram lizaków kupię aby nie nosić ciąży do 40 tc tylko jak coś to do 36-38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale ja dziecka ne rekach nigdy nie mialam wiec to 1 raz i nawet nie pomyslalam ze mnie to za boli .. a teraz bede miala swojego szkraba i musze sie oswoic z dzieciakami wokoło :) ale chyba juz nie bede podnosic bo sie o swoje boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy bedziesz taka madra jak urodzisz w 30tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie ją straszyć...kiedyś nasze babki nosiły starsze dzieci,baaa robiły w polu i tam też rodziły i jakoś wszystko było ok.Nikt się nie martwił bólem delikatnym.Teraz to jakaś paranoja!!!! Opanujcie się.Najlepiej to się położyć i leżeć bo jestem w ciąży??!! I a nóż widelec coś mnie zaboli i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×