Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grazynka2004

CHYBA JESTEM LEZBIJKĄ

Polecane posty

Gość Grazynka2004

Nie mam przyjemności z seksu z facetem. Próbowałam już wszystkiego, ale orgazm osiągam tylko w parze z myślami o kobietach. Mam 34 lat i nigdy nie próbowałam seksu z kobietą. Boję się, że nie będę mogła założyć rodziny z powodu mojego zboczenia. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie wszystko jest z Tobą w porządku. Ja równiez nie wyobrazam sobie seksu z mężczyzną mam 37 lat i ..... a nie wiecej nie powiem a tak powaznie nie przejmuj sie. Dzisiejsza tolerancja seksualna moze pozostawia wiele do życzenia ale możesz być szczęśliwa . Nikt nie bedzie na tobie kołków ciosał. Bądź szczęśliwa bo o to chodzi w życiu. Najważniejsze by czuć sie dobrzę we własnej skórze. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka2004
Ale przecież to ciężki grzech i dewiacja. A co jeżeli moje dzieci odziedziczą złe geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy twoja matka jest lezbijką? a ojciec pedałem? nie? to po kim to masz? zrozum beybe ze to sie ma albo nie. a co do grzechu. Przecież taką stworzył cie Bóg prawda? przeciwstawiasz mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny juź tu k***a jak ty latasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto idź do poradni się leczyć to nie wstyd seksuolog do psychologa ratuj się dziewczyno od tego są specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×