Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona nie lubi seksu

Polecane posty

Gość gość

jesteśmy od 15 lat, byłem jej pierwszym i jedynym (pierwszym napewno, jedynym tak twierdzi ;) Seks nie sprawia jej przyjemności, jest wciąż sucha mimo długiej gry wstępnej. Mówi mi wprost, nie lubię tego. Owszem daje kilka razy w tygodniu ale robi to tylko dla mnie jak twierdzi, nie ma problemy z pozycjami jest uległa robi wszystko oprócz analu i spustu do ust. Jam mam to zmienić, żonę kocham, jest atrakcyjna, dobra i mądra, chcę jedynie wspólnej przyjemności z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cie "pocieszyć".Nie zmienisz tego,pogodz sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tobą może nie lubi, mi mówiła co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim mezem również nie Lubie,za to z kochankiem wprost uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają tak niskie libido niestety, ja jestem 40 letnim facetem i odpowiadala by mi zona która rowniez tego nie lubi. Jest tez duzy procent partnerów którzy po latach mają taki stosunek jak do siostry lub brata. Nic z tym sie nie da zrobic, to jest przykre dla drugiej strony taki brak pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku! Tutaj pewnie zdołują Cię i ani sie obejrzysz a będziesz żone podejrzewał o(wymyślone pod wpływem wypowiedzi )zdrady.Wg mnie tylko 11.25 słusznie mówi. Podpowiem jeszcze żebyś zdjął kilka obowiązków z jej listy. A pisze to kobieta,która nie lubi analu i spustu do ust. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja po 15 latach powiedziała mi, że może z innym by jej się chciała. Ciekawe czy jej się teraz chce z nowym... Bo mojej nowej zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmuszam do analu czy spustu o anal tylko pytałem, przy oralu sama mówi, że jak się spuszcze to więcej tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×