Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ma robić ?

Polecane posty

Gość gość

Zostałam zaproszona na wesele z osobą towarzyszącą. Od pewnego czasu podoba mi się kolega. Za dobrego kontaktu raczej z nim nie mam . Problem jest w tym że ja bym chciała pójść na wesele ,ale nie wiem czy to wypada żebym go zaprosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze zaproszenie na slub to jest posuniecie za daleko. Najpierw sprobuj sie umowic na kawe, spacer, jakas wystawe. Zobacz jak bedzie sie Wam rozmawialo. W ogole dalej nie moge pojac tego, ze w Polsce mozna zapraszac jako osobe towarzyszaca na wesele kogo sie chce, a Mlodym to nie przeszkadza. Probuje to oswoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg ciebie to para młoda powinna wybierać osoby towarzyszące dla swoich gości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynka właśnie zabrała na wesele takiego gościa "z łapanki". Okazało się, że facet nie potrafił się zachować, upił się o 22, chciał się bić z innym gościem. Wujek wpakował go w samochód i wywiózł do domu, bo psuł zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj w moim panstwie, mlodzi zapraszaja z gosciem tylko jezeli znaja te osobe. Jezeli nie znaja, to gosc jest zapraszany sam. Mlodzi raczej nie chca obcych osob, ktorych nie znaja na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×