Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona1988

gladka, szorstka czy włochata?

Polecane posty

Anal? Nigdy nie mów nigdy Ja zawsze chcę takiego seksu, ale żona nie jest jakąś zwolenniczką. Co prawda parę razy się udało, ale prawdziwa frajda jest jak kobieta chce i ją to kręci, a nie zgadza się dla świętego spokoju aby spełnić zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Masz racje. Przypomniałam sobie ze będąc dziewica mówiłam ze nigdy nie zrobię facetowi loda. Ale narazie na myśl o takim seksie mam dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
A twoja odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj osób o poglądach takich jak Twoje styczni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoja odp? xxx to znaczy? Aha, przypomniało mi się, seksu w czasie okresu nie lubię... jakoś zawsze w czasie seksu w tamte okolice lubię język wsadzic a w tym czasie to nie bardzo i jakoś tak niepewne doznania są po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Jesli mąż bardzo nalega to tylko pod prysznicem i nigdy pierwsze dwa dni. Wracając do anala to co jest w nim takiego fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko wytłumaczyć. Paradoksalnie moje doznania są dosyć podobne, ale przede wszystkim to wygląda super, że wiesz, jesteś w drugiej dziurce a cipka jest wolna, mnie to jakoś kręci. Poza tym jest ta cała otoczka takiego wyuzdania. Trudno opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Nie na miejscu będzie pytanie o twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko myślę, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć. Z wiekiem będziesz zapewne sama szukała urozmaicenia i będziesz chciała spróbować czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Gromowładna pewnie cos w tym jest. gospodarz uwierz ze zdziwilabym sie gdybyś okazał sie facetem w podobnym wieku do mojego. Wszystko ma swoje plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Powód jest prosty. Ja zawsze lepiej sie czułam i dogadywalam ze starszymi od siebie. W związku z tym mam pyt. Porównując seks nastolatka z tym teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
A plusy. No właśnie słyszałam ze taki dojrzalszy seks daje wiecej satysfakcji bo podobno dluzej i szuka sie urozmaicen. A ile w tym prawdy to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz czy teraz jest lepiej? No chyba cały czas jest lepiej, chociaż też coraz więcej perwersyjnych pomysłów, bo standard nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Oby nudy nie wpuscic do lozka. Milo sie z Wami rozmawialo, pozdrawiam I musze sie wylogowac do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×