Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W GLIWICACH BUDUJĄ MECZET.

Polecane posty

Gość gość
R.Ziemkiewicz w Polactwie miał rację opisując przeciętnego Polaka jako pańszczyznianego dzikusa,który przypadkiem się znalazł w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W POLSCE Za duzo ludzi chodzi do kosciola . Przeciwieństwem mądrości jest głupota, która zawsze jest czymś moralnie nagannym. Rzecz jasna, nie należy jej mylić z umysłowym upośledzeniem, z niskim ilorazem inteligencji ani z brakiem wykształcenia. Głupota jest to niewrażliwość na to, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak to ciemniak i hipokryta bez limitu w jakiejkolwiek skali,do kościoła chodzi tylko dla innych nie dla siebie i ze strachu bo mu bozia nie wybaczy i do nieba nie pójdzie,90% tego ciemnego narodu nigdy boga w sercu nie mialo i nie ma,ale pozuja na takich że mają jak żaden naród na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Murzynek Ahmed w londynie mieszka Głowę ci uciąć chce ten koleżka Ostrzy maczetę przez całe ranki Czytając z koranu najlepsze wzmianki O tym co zrobic ma z niewiernymi Gdy na ulicy spotka blond w mini Dobrze ze ahmed z islamistami Nie chodzi tutaj do szkoly z nami A gdy ze szkoły do domu wraca bomby buduje, to jego praca. Aż mama krzyczy: "Ahmed łobuzie" Kiedy dynamit chowa w swej bluzie. Mama powiada: "Poszukaj żony" Ale on w kozy wciąż zapatrzony. Lecz mamy miłość ciągle czysta, bo dobry z niego jest terrorysta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modliła się od zawsze biedota i ciemny lud wmawiano im , że potem będzie im to wszystko wynagrodzone tymczasem ludzie bogaci wcale nie spędzali czasu na modłach, tylko korzystali z życia , bawili się, zmieniali żony czy mężów, mieli kochanki / np. królowie / kler zawsze trzymał się z bogatymi i wpływowymi , a tylko ciemnej masie biedoty wmawiał, że taki ich los i musza dziwgac swój krzyż dla bogatych kościół jest wyrozumiały / małżeństwo unieważni i winy wytłumaczy i przymknie oko tu i tam/ to przeciętny człowiek ma być posłuszny, bac się piekła, biegac do kościoła i utrzymywać największy kartel na świecie czyli kościół katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc tak według mnie ludzie chodzą do kościoła na pokaz aby pochwalic sie nowym samochodem płaszczem itp. albo moherowe babcie co od dzieciństwa miały wpajane że kościół jest najwazniejszy. U mnie w parafi proboszcz to zwykły pijak który sie rozbija drogimi autami i szlaja sie po /bu/rd/el/a/ch/ jak chodził po kolędzie to płakał że ma 1mln długu bo zakupił nowy piec mówiąc ze to tylko 9zł na każdego parafianina chciał bym mieć 1mln długu i aby mi ludzie przynosili po 9zł aby to spłacić. A u mojej babci jest ksiądz z powołania jeździ starym autem z dziura w podłodze nie widziałem go pijanego tak jak w mojej parafi ale to jest przypadek jeden na 100tys. Odkąd sie zaczeło mówic w TV o aferach pedofilskich z udziełem księży moja noga w kościele nie postanie nigdy. Chyba że jak sie stanie cud i sie dorobie FERRARIsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Islamu. Islam nie jest religia, to system polityczny i zbiór reguł życia. Niewiele ma wspólnego z wiara. Ponadto wszystko co napisane jest w Koranie może byś zastepowane nowymi treściami. Także wszystko co jest tolerancyjne zostalo anulowane późniejszymi zapisami o nietolerancji. Każdy Islamista ma obowiązek walczyć za Allaha bo tylko wtedy zostanie zbawiony. Muszą walczyć z niewiernymi. Sami o sobie mówią ze kłamią bo w obronie ich wiary każde kłamstwo jest usprawiedliwione. Specjalnie wybrali dzien11 września na atak na world trade bo wtedy Sobieski zatrzymał ekspansje arabska na Europę. Ich celem jest podbicie świata. Nie bądźcie tolerancyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
☀️✈️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem żadnym katolikiem bo tak się składa że jestem ateistom (mam swoją własną filozofię) i nie potrzebuje 10-ciu przykazań (dekalogu), aby być przyzwoitym człowiekiem nienawidzącym fałszu, hipokryzji, obłudy i manipulacji mafii PO i Komorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś ateistĄ to naucz się prawidłowej pisowni w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko co związane z kościołem zamyka się w stwierdzeniu ze Polacy są jak ludzie żyjąc w ciemno grodzie Podczas rozmowy z nimi (katolikami)wydaje się że są mądrzy posiadają wiedzę A jak przyjdzie co do czego to wychodzi jakimi są nieukami Katolicy żyją tylko tak jak im to wpoił ksiądz Jak przyjdzie do rozmowy na temat Biblii i jej nauk to okazuje się że są ciemni jak ich przywódcy duchowi no może oni nie są tacy ciemni skoro kasę z baranów potrafią wydrze . nawieksza polska bzdura jest robienie wszystkiego na pokaz i pseudo religijne podejscie bo tak naprawde zapomina sie o co w tym wszystkich chodzi bo jedyne co sie liczy to aby inni padli z zazdrosci c zyli calkowite przeciwienstwo religijnego podejscia. na szczescie nie wszedzie tak rozpedzili sie i sa miejsca w ktorych szanuje sie zwyczajnosc, skromnosc i wiare a nie kase(mamone) wystarczy zobaczyc jak w wielu zagranicznych panstwach obchodzi sie to aby zrozumiec jak obludne podejscie do komuni maja polacy. To potrzebne dla zlodziei kleru potrzebuja kasy na d***** dzieci do ******** sa bezkarni jak wesolowski . Powinni ksieza zamontowac babom liczniki skoro takie glupi . u mnie nie bedzie tych ceregieli i idiotyzmow strojenia choinek i całego tego wodogłowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jestem religijny więc nie czuję respektu przed żadną religią. Uważam, że wszystkie religie były fałszywe, oszukańcze i szkodliwe. Zarówno judaizm, jak i chrześcijaństwo. To, że jestem Żydem, ułatwia wywołanie śmiechu, gdy opowiadam niektóre żarty. Słowo Żyd stało się zresztą wytrychem, bo ludzie są na tym tle przewrażliwieni. Powiesz "żyd" i wszyscy wybuchają śmiechem. Powiesz "katolik" i wszyscy wybuchają śmiechem. To zupełnie jak z seksem. Uważam, że wszyscy ludzie należą do tej samej religii i wszelkie wyznania postrzegam jak kluby zrzeszające miłośników pielgrzymek, masonów, itd. Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych. Nagle jestem z tymi, a nienawidzę tamtych. Nie ma to żadnego związku z religią - w jej głębszym, indywidualnym sensie." Woody Allen, "Wprost" nr 51-52/2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybudowali już ten meczet, ktoś jest w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×