Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WiolettaWu

Dobra przychodnia w Warszawie

Polecane posty

Gość WiolettaWu

Dzień dobry, pilnie poszukuje dobrej przychodni w Warszawie, najlepiej takiej,która ma podpisany kontrakt z NFZ. Zależy mi głównie na specjalistach z dziedziny pediatrii i ginekologii. Proszę o szczere opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Świetnych rodzinnych lekarzy mają w www.MediCenter.pl. Przychodnią zarządza dr Janusz Tencer (doświadczenie 30 lat, pracował w Szwecji). Z tego powodu przychodnia jest nowoczesna, dobrze wyposażona, a zatrudnieni lekarze są dość zgraną ekipą, dostępną właściwie od ręki. Doceniam też bardzo długie godziny przyjęć. Mają w ofercie nawet najbardziej skomplikowane badania laboratoryjne. Jeżeli chcesz mieć pewną, długoterminową przychodnię w Warszawie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze od lat na plac Hallera okolice zoo tam jest przychonia super lrkarze wszyscy spece polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Mam dobre doświadczenia z przychodnią Corpomed: www.corpomed.pl . Już tam chodziłam na kilka zabiegów i poznałam ze trzech lekarzy...Jakoś ostatnio chorowita jestem. Robiono mi tutaj USG tarczycy, miałam też robiony zabieg falą uderzeniową na trzaskające biodro (zaskakująco szybko pomogło!), i jeszcze byłam pierwszy raz u pani dr Modarskiej dermatolog ze swoją cerą. Świetna specjalistka, już widzę pierwsze efekty po przepisanych przez nią lekach! A wcześniej łaziłam po lekarzach, wydawałam pieniądze i wyników nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja szczerze polecam corten medic. Maja placówki m.in,. na Pradze i Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele propozycji leczenia chorób wewnętrznych ma dr Adam Orłowski. Działa prywatne w Piasecznie. Gabinet naprawdę w porządku, trzyma jakość, cenowo przystępnie. Wiele wizyt domowych zamówiłam do chorego ojca, którym się opiekuje. Wsparcie merytoryczne wysokiej klasy i doraźna pomoc w wielu problemach. Polecam, bo człowiek naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do przychodni tu www.ledanlodz.pl. Mają prawie wszystkich specjalistów i fachową obsługę. Niema kolejek jak za komuny i jest miło i przyjemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się już jakiś czas temu przekonałam do leczenia w City Clinic. Rodzinna klinika, założona przez ojca, matkę i syna. I też ofertę mają dedykowaną rodzinom od prowadzenia ciąży, po obsługę seniorów. Nie ma zgiełku, nie ma hałasu jak w innych, dużych centrach medycznych. Cała oferta, w tym długa lista badań jakie wykonują jest na www.cityclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie polecam przychodnię KEN na Ursynowie. Cała moja rodzina jest pod ich opieką, niedawno otworzyli POZ dla dzieci w budynku obok. Wielki plus za krótki czas oczekiwania na wizytę, specjaliści są naprawdę ok. Pediatrzy u których byliśmy i interniści. Oprócz tego na NFZ mają jeszcze inne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łomiankach, na przedmieściach Warszawy jest dobra przychodnia i obsługują wiele ubezpieczeń (jeśli tak to się mówi). Zapoznaj się z ich ofertą, myślę że warto bo my akurat jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wszystko mamy w jednym miejscu www.tcmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną przychodnią jest Med Expert. Tu macie do nich namiar, możecie sobie sprawdzić, jak rozbudowana jest oferta http://www.med-expert.pl/ fajne miejsce, gdzie dorośli i dzieci mogą zadbać o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z córką korzystamy z usług http://www.high-med.pl/ , który znajduje się na Bielanach. Mieszkamy na Żoliborzu, także jest to zwyczajnie rzut beretem. :) Na razie korzystałam z usług ginekologa i dermatologa, córka z pomocy dermatologa. W ofercie również można liczyć na pomoc z zakresu medycyny estetycznej , czy nawet wenerologa. Atmosfera jest bardzo przyjemna a lekarze wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczka, w Łomiankach jest dobra przychodnia www.tcmed.pl to ich storna (dla tych co nie wiedzieli jeszcze) warto tam się zapisać, naprawdę ludzko traktują pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka0071
Trzeba wybrać taką przychodnię, gdzie będziemy mieli wielu specjalistów. Poza tym przynajmniej dla nie ważne jest to, aby czas na wizytę był maksymalnie krótki. Tutaj http://wilmed.pl jest namiar na świetne miejsce. Koniecznie je sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Nowak
Najlepsza przychodnia w Warszawie, z najlepszymi pediatrami i ginekologami do Medic House. Szczególnie polecam ginekologa dr. Krzysztofa Szafranko, jest to zdecydowanie najlepszy ginekolog w Polsce. Jeżeli szukacie kogoś tańszego, lecz też profesjonalnego i życzliwego w kontakcie z pacjentem to dr. Marek Pokulniewicz jest świetnym wyborem. Odnośnie pediatrii to Dr Joanna Żytyńska-Daniluk jest świetna. Niesamowite podejście do dzieci, ale też wiedza i profesjonalizm. Polecam! http://medichouse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do rodzinnego w Medicenter. O tyle dobra sprawa, że recepty zamawiam online, głównie leki na nadciśnienie i nasenne. Od ręki się załatwia i nie trzeba zgłaszać się na kolejne wizyty w przychodni. System działa nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rodzinnego praktycznie od ręki masz zapis w Medicenter. Przepisałem się tam do dr Szklanowskiej. Dobra i na dłuższą współpracę. O tyle dobra przychodnia, że sporo lekarzy POZ i nie ma takich kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych kardiologów w Warszawie to profesor Kochmański. Mojego ojca doprowadził do normalnego stanu po zawale. Tata przeszedł na rentę, ale ze zdrowiem jest w miarę w porządku. Regularne wizyty dają sporo. Trzeba jednak ciągle o siebie dbać. Prywatnie chodziliśmy do Medicenter. Trochę się płaci, ale jest duża skuteczność w diagnostyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rodzinnego praktycznie od ręki masz zapis w Medicenter. Przepisałem się tam do dr Szklanowskiej. Dobra i na dłuższą współpracę. O tyle dobra przychodnia, że sporo lekarzy POZ i nie ma takich kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dużo pomogli jak chorowałam w przycjodni http://www.med-expert.pl/. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (http://medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się leczymy przy Wołoskiej w Medicenter, nowoczesna przychodnia, mają szeroki dostęp do lekarzy specjalistów, można większość badań załatwić w jednym miejscu bez jeżdżenia po mieście i tracenia czasu. Na stronie http://medicenter.pl jest dokładna rozpiska lekarzy jacy u nich przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to chodzę do lekarza prywatnie. Kiedyś chodziłam na fundusz Ale po pierwsze były duże kolejki, po drugie jakoś nie mogłam trafic na porządnego lekarza. Wielu lekarzy na jakich trafiałma sprawiało wrażenie, jakby pracowali za karę. Tak wiec wolę teraz dopłacić i jeszcze tego samego, albo nastepnego dnia dostać się na wizytę I bez nerwów. Polecam centrum medyczne Enel med. Pełen profesjonalizm, poza tym mają wiele placówek partnerskich w stolicy: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/placowki-partnerskie/ Na stronie jest ich wykaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego lekarza internisty w Warszawie to polecam wam zgłosić się do www.doktorgrodzki.pl Jest to świetny lekarz pierwszego kontaktu. Korzystam z jego usług zawsze gdy mam problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiają mnie te wszystkie pozytywy na temat Medicenter. To chyba najgorsza przychodnia w jakiej byłam, pod względem organizacji. Straszny bałagan, nieuprzejmy personel. Owszem, jest kilku lekarzy, do których warto iść nawet w takie miejsce, tylko trzeba się liczyć ze sporym opóżnieniem, czyli wziąc wolne z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pakiet medyczny w Lux Med i jestem naprawdę zadowolona. Mam dostęp do dużej ilości placówek i specjalistów bez kolejek. Dodatkowo teraz w ramach wykupionego pakietu mogę wybrać sobie u nich lekarza podstawowej opieki medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład bardzo lubię chodzić na wizyty do http://cmprzyparku.pl/ mają bardzo dużo specjalistów, normalne ceny, krótkie terminy, tak więc super. W tym miejscu można po prostu kompleksowo i niedrogo bardziej zadbać o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka767
Bez problemu i czekania przyjmą Cię w http://cardioteam.pl/ Mają tam wszystkie niezbędne sprzęty na miejscu. Od ręki wykonają Ci badania i zlecą leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×