Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WiolettaWu

Dobra przychodnia w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
chodze do marriottu. tam jest kilka pięter luxa więc w awaryjnych sytacjach ide tam i czekam aż ktos mnie przyjmie. lekarze spoko, czysto i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forta444
Przychodnia KEN na Ursynowie bardzo dobra, od lat jestem zapisana i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dr Olszewska internistka super babeczka, z jakim problemem nie pójdę zawsze pomoże. I z zapisem zero problemów. Plus też za lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My korzystamy z usług POZ w Mokotowskim Centrum Medycznym Kimed. Super kadra lekarska, przychodnia bardzo czysta, wizyty można omówić od ręki bez czekania w kolejce. Zawsze kiedy jest taka potrzeba mogę liczyć na przyjecie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cała rodzinka zapisana jest w Corten Medic i bardzo sobie chwalimy to centrum medyczne. Jest krótki okres oczekiwania na wizyty i mają tam bardzo dużo dobrych lekarzy i innych specjalistów jak choćby dentystów czy okulistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zapisałam się niedawno do Corten Medic i jestem bardzo zadowolona, mają super podejście do pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terfatka
Ja sobie bardzo chwale opiekę lekarzy POZ z Mokotowskiego centrum medycznego Kimed. Zawsze mogę na nich liczyć i co ważne prowadzą nocna i świąteczną opiekę lekarską tak więc w razie potrzeby zawsze mogę się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie LuxMed, pod kazdym względem, równiez jesli chodzi o diagnostykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobre Centrum Medyczne mieści się w Warszawie na Pradze- www.med-expert.pl. Według mnie zebrali tam najlepszych specjalistów, zawsze mogę liczyć na fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z was korzysta z przychodni Babka Medica? Szukam miejsca, gdzie znajdę dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Babka Medica chodzę do endokrynologa, który leczy u mnie niedoczynność. Dr Małgorzata Wyszyńska to mój zaufany specjalista, jest bardzo zaangażowana i przy każdej wizycie przeprowadza długi wywiad zanim określi mi kolejną dawkę leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wiśniewska
Ja skorzystałam z opcji darmowej opieki lekarza pierwszego kontaktu w Falck Medycyna ( https://www.falck.pl/) na Powązkowskiej i mogę śmiało polecić. Nie trzeba kupować pakietów żeby się umówić na wizytę a terminy są bardzo krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Gruszecka
Też jestem w Falcku na Marynarskiej i faktycznie jest to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Jakiś czas temu przeniosłam się do stomatologa do radzymina do Panoramy i za namową koleżanki przeniosłam tam też swoją kartę POZ (mam dzięki temu zniżki na płatne usługi). Powiem że jestem w szoku jacy są tam dobrzy lekarze i jak długo przyjmują. Ostatnio dzwoniłam o 18.30 żeby się zapisać z myślą na następny dzień, w ogóle zaskoczona że telefon się odezwał. A Pani do mnie że na 19.15 zaprasza. Nie spotkałam się z czymś takim w poprzedniej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam nową przychodnię CMD na placu konesera. Miejsce naprawdę godne polecenia, świetni specjaliści, nie ma kolejek, wizyty zawsze realizowane o czasie. Jestem pod ich opieką dopiero 2 miesiąc, ale póki co jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrą przychodnię w Warszawie to polecam www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może w Lux Med. Przyjaciółka ma u nich pakiet medyczny i na wizyty umawia się na Portalu Pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.16 Możesz podać nazwisko tego endokrynologa? Szukam kogoś dla córki, bo stwierdzono u niej niedoczynność i musi być leczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Centrum Medyczne doktorA, które mieści się przy Trakcie Brzeskim 57 B . Kadra lekarzy jest dobrana z tych najlepszych w Warszawie :) Cała gama specjalistów na miejscu :) Sami zobaczcie https://www.doktora.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo dobrych opini słyszałam o Lux Med. Mają fajne pakiety, dobrych lekarzy no i wizyty umawia się wygodnie na Portalu Pacjenta i tam też można sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.11.2018 o 12:17, Gość gość napisał:

gość 2018.10.16 Możesz podać nazwisko tego endokrynologa? Szukam kogoś dla córki, bo stwierdzono u niej niedoczynność i musi być leczona:(

Oczywiście, w Babka Medica chodzę do pani  doktor Wyszyńskiej, polecam ci ją jako specjalistę, jednak ona przyjmuje osoby dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina8

Ja polecam prywatną przychodnie Ośrodku Leczniczym Medis  w Katowicach na   Szeptyckiego 1. Ośrodek oferuje super specjalistów, dogodne terminy i miłą atmosfere.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45

Jeżeli chodzi o dobre i godne polecenia przychodnie w Warszawie, to polecam Medi Center na Mokotowie. Bardzo miła obsługa i profesjonalna kadra, mam do nich duże zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą placówką medyczną, w której spotkacie się ze świetnymi lekarzami rodzinnymi oraz specjalistami jest www.med-expert.pl Wykonują tam usługi w ramach NFZ jeżeli poszukujecie darmowej pomocy lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetną przychodnią specjalistyczną, która znajduje się w Warszawie jest www.high-med.pl Jeżeli potrzebujecie konsultacji lekarskich od fachowca to polecam się wam do nich wybrać. Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Polecam Lux Med. Mają teraz promocję na pakiet stomatologiczny Komfort w ramach którego mamy nie ograniczony dostęp do stomatologa. Fajna sprawa bo w jednym miejscu mamy kompleksową opiekę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela

Polecam centrum medyczne U Lekarzy z wspaniałym zespołem. Ceny standardowe, jak to w Warszawie, ale podejście do pacjenta wyjątkowe – z uwagą, empatią i odpowiednią delikatnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytyt

Ja co prawda choruje rzadko na szczęście, ale jeśli już potrzebuję, to mam od lat swoje sprawdzone Centrum Medyczne Medicenter medicenter.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam się udało na dobrych warunkach negocjować pakiety medyczne dla pracowników z credomed.com z Błonia. Fajnie zorganizowana przychodnia z wieloma prowadzonymi specjalizacjami więc ta opieka medyczna ma tam faktycznie szeroki charakter i będzie można na nią liczyć. Jeśli komuś będzie na tym zależało to faktycznie ta oferta będzie wypadała bardzo pozytywnie, warto na nią zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miejsca, w których robią USG, to Multimed. W sumie to przychodnia zrobiła pozytywne wrażenie z wielu względów. Zacznijmy od tego, że szybko zorganizowali termin, a to jednak miejsce z polecenia. Kolejna kwestia - nowoczesny sprzęt, przygotowanie do wizyty, badanie na godzinę, bez opóźnień. Normalna cena i konsultacja ze specjalistą. Moim zdaniem wszystko tutaj poszło tak, jak powinno i to jest właśnie dobry kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×