Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomarańczowa strażniczka kafe

Wzywam niebieskich na apel! Do szeregu, raz, raz!

Polecane posty

Gość pomarańczowa strażniczka kafe

Meldować mi się tu patałachy! Raz, dwa zrzucać ciuchy i ustawiać się w szeregu na baczność! Możecie zostać w niebieskiej bieliźnie.... na razie! I odliczać! Zaprowadzę tu z wami porządek bo widać że już wam się w głowach pomieszało i potrzebujecie twardej ręki! Do szeregu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Świetnie cynik! Reakcja szybka i poprawna. Da się jeszcze coś z tobą zrobić. Popracujemy nad tym. Dobrze widzę, że stoisz już w samych slipkach? JarosławKawulski co to znaczy jo? Popraw się zaraz i zrzucaj te ciuchy! Kolejni odliczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Magda200 stań bliżej Cynika i mów głośniej! Powtórzyć! I oboje wypiąć dumnie piersi! Potrzeba wam dyscypliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Nowy czy ty potrzebujesz zachęty? :-o Mam cię zdzielić batem dla przykładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Dokładnie, cztery. Dobrze że szybko się poprawiłeś ale kara cię nie minie. Na podłogę i 10 pompek!!! Natychmiast i bez gadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, już się rozebrałem wedle zalecenia. Czy to jest jakaś komisja wojskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Liczyć nie potraficie? :-o Jedbak będę miała dużo pracy z wami, od samych podstaw. Nie wiedziałam że jest aż tak źle :-o Diam jesteś pięć, Magda sześć. Cynik zapowiadasz się na mojego pupilka, jak na razie najlepiej rokujesz. Więc będę łaskawa odpowiedzieć na twoje pytanie: tak, możesz to potraktować jak komisję wojskową. Coś takiego jest wam potrzebne! Nowy nie słyszałeś co powiedziałam??? Pompuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Dobrze Ciekawaska, ty przynajmniej umiesz liczyć. Być może w późniejszym etapie mianuje cie skarbnikiem tej kompanii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłem zawiedziony swoją komisją. Żadna pani doktor nie macała mnie po jajkach, a tu czytałem temat gdzie o tym opowiadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly gosc
Boże, jakie to zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Czy wszyscy zrzucili ciuchy? Nie ociągać się z rozbieraniem! Dopominasz się kary Magda? Bardzo dobrze! To się chwali! Dołącz do Nowego i pompuj razem z nim! 10 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawska, nie wiem jak inni, ale ja tak. Nie było jeszcze komendy spocznij. ;-) Zresztą tak spocząć na komendę wcale nie tak prosto, trzeba chwilę odczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Cynik nie martw się, przyjdzie czas na dalsze obnażanie. Ale na macanie na razie nie masz co liczyć :-o Stój lepiej na baczność i wypinaj mocniej pierś!!! Warczypies, kolacja??!! :-o Stawaj na baczność, wyskakuj z ciuchów i salutuj! Silena dlaczego dalej masz koszulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Magda oczywiście że tak! Zrzucaj pidżamę i pompuj aż powiem stop! Cynik bardzo dobrze! Żadnego spocznij nie było! Więc niech nadal stoi i oczekuje na dalsze komendy! Chyba że chce dołączyć do pompowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa strażniczka kafe
Diam ale to nie spotkanie towarzyskie, to apel! Wojskowa musztra!!! Wyskakuj z ciuchów i nie gadaj! Jak powiedziałam, możesz na razie zostać w slipkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×