Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana009099990

Chcę w końcu schudnąć.

Polecane posty

Gość gość
Ja długo walczyłam o normalna wagę.Aż w końcu znalazłam tabletki Foreverslim.Na początku nie chciałao mi sie wierzyć w ich moc ale z tygodnia na tydzień przekonywałam się że jednak warto było je kupić.Po trzech miesiącach stosowania wróciłam do prawidłowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to kolena ściema. Dowód: brak ich w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina silnej woli. W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki slimcea. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na diecie pod okiem dietetyka plus do tego sport, sport i jeszcze raz sport. Nie biorę żadnych tabletek na odchudzanie. W sumie przez 5 tygodni schudłam 5 kg. Wszyscy twierdzą, że widać moje efekty odchudzania. Życzę powodzenia i silnej woli bo to jest bardzo ważna cecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zdrowo chudniesz, bo 1 kg na tydzień. Moim marzeniem jest dodatkowo się wyszczuplić liposukcją ultradźwiękową, bo widziałam u koleżanki super efekt, ale na razie zbieram kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×