Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stulejka, pierwszy raz, doświadczona dziewczyna...

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie... Tak jak w temacie, mam swoje naście lat, pełnoletni nie jestem. Poznałem super dziewczynę, która jest już doświadczona w sprawach łóżkowych, a ja jestem prawiczkiem i to w dodatku z... stulejką. Jest to moim zmaganiem odkąd pamiętam, powiedziałem o tym niby mamie, jednakże zdarzyło się kilka rzeczy no i do lekarza nie poszedłem. Wstydzę się tego, nie powiem. Czytałem trochę na ten temat, i podobno gdy usunie się stulejkę, penis jest jakby większy, tak? Boje się iść do lekarza, bo mieszkam za granicą, a sam temat jest wrażliwy... Boje sie równiez, że jeśli spróbuję ze stulejką, zrażę się do seksu, nie dam rady, naderwę wędzidełko i się skończy na tym... Zauważam też to, że po prostu nie mam ochoty na jakiekolwiek pieszczoty czy coś od kilku dni, dzisiaj na przykład nie miałem wzwodu. Czy może być to równiez spowodowane przemęczeniem, stresem...? Proszę Was o pomoc, bo jeśli chodzi o ten temat, jestem rozdarty. Zaznaczam jeszcze, że nie jestem pełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby mama na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że trzeba to będzie załatwić. Ale tak jak mówię, pokomplikowało się trochę i obecnie jest nieosiągalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×