Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam dziewczyny, kobiety na pierwszy raz

Polecane posty

Gość gość
Dziwne. Odkąd napisałem, że mam raka nikt nie pisze o moim penisie. W ogóle nikt nie pisze. Brzydzicie się chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to pisałeś , w tym wątku ? chyba ślepa jestem... czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok faktycznie, wybacz moja nieuwagę. Dużo zdrowia w takim razie, jeszcze wrócisz na uczelnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planuje już, ale dziękuje za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu szukasz tutaj kobiety? nie masz żadnych znajomych koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie mam żadnych przyjaciół. Poza tym w mojej sytuacji.. tak naprawdę nie potrafiłbym tego zrobić żadnej kobiecie - pójść do łóżka z chłopakiem, który ma raka i małego ptaka (rym:)), to nie jest to czego dziewczyna oczekuje od życia. Prawda? Jestem ostatnio trochę zdołowany, myślałem,że rozmowa z kimś na forum będzie fajne - miłe, ale nie za bardzo to wychodzi. Człowiek zawsze ma głupie nadzieje, lepiej sobie wszystko odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią, że jak człowiek ma wyrok na karku to nie ma już nic do starczenia, żę żyje pełnią życia i niczego się nie boi. BZDURA! Nie żyje pełnią życia i boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznik
sam chcialbym przezyc znowu swoj pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaklaudiaklaudia
Dlaczego jesteście takie wredne dziewczyny? Bez kitu zamiast wesprzeć chłopaka i dodać mu pewnosci siebie wpędzacie go jeszcze bardziej w kompleksy. Ale w sumie sie nie dziwie, ze 14 cm to mało, skoro 80% z was należy do szerzącego się kur.est.wa i ma r********** p***y szerkości wiadra i to bez dna : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie myslcie ze jestem jakims 21 letnim desperatem jesli jakas mila dziewczyna chcialaby ze mna pogadac to zostawie swój nr gg 47999035 pozdrawiam cielo :* ciaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj autorze, podobno średnia długość penisa Polaków to właśnie 14 cm :P więc nie przejmuj się aż tak bardzo,bo są mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak będziesz miał kompleksy i wszem i wobec rozgłaszał,żeby się z tobą nie wiązać ,bo masz małego penisa to faktycznie wątpie,że któraś się na takiego niedowartościowanego mężczyznę skusi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrocławWrocław
ja też żałuję, że jesteś z Poznania, jakbyś był z Wrocławia, to ja chętnie - nie jestem puszczalska, ale przyjemnie byłoby mieć może kogoś normalnego przy sobie, tak na chwilę czuć się wyjątkowo :) Co do penisa, dla mnie 14 to średni, ale to nie jest źle, tu po prostu siedzą takie niewyżyte i każda jedna marzy o murzyńskiej pale :P Co do raka, to ja nie wiem czy zmyślasz i bierzesz na litość, czy jaki czort :P ale mam to gdzieś, musisz być chyba bardzo samotny, tak jak i ja :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pani na 1 raz 26 la

Poznam panią z doświadczeniem ktora wprowadzi mnie w życie w rozkoszy... Zadbany 26 lat Dolnoslaskie (troche nie śmiały)..😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×