Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu mam tak mało Benefitów?

Polecane posty

Gość gość
koniec benefitów niudaczniki które wyjechały do UK :) ale fakt na tym się dorobiliście lenie j****e teraz wam sie urwie w polsce powstał program sprzedawania każdej rodziny pobierającej zasiłki w UK :) każdy polak to zrobi z ochotą :) sprzeda was za nic ! wiecie dlaczego ? bo byliście najgorszą chołotą która wyśmiewała swoich rodaków i polskę ! sprzedaliście sie jak szmaty za grosze przy tym pluliście na kraj z którego wyciągneliście maxymalnie wszystko co posiadacie ! teraz za to zapłacicie ! my polacy nie mamy nic do emigrantów na zachód...ale was sk******elle na UK nienawidzimy ! tylko dlatego ze wam woda gazowa do pustackich łbów uderzyła ! gardziliście prostaki dziady i patologio krajem z którego pochodzicie ! obrażaliście kraj z którego wyciągneliście maximum ! za to my teraz sprzedamy każdego z was :) z przyjemnościa :) nikogo tak nienawidzimy jak was ...dziadów emigrujących do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jeden wielki blef z zamrożeniem benefitów! Niby są już odebrane od 5 lat,a jakoś dalej są wypłacane! Także jest luz. Benefitki,benefitki i jeszcze raz benefitki. Mam ich bardzo dużo i wiem,że bede mieć dalej :-) I nie musze pracować :-) I długo nie bede musiała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow.... Zesralam sie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wam bedzie :) żyjcie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty żyj swoją zazdrością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiką tępaki logiką się żyje :) a nie marzeniami wy tępe klocki młodociane ....jesteście takim zerem, młode pokolenie że wstyd do was się przyznawać jak tanie dziffki z Osborn Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to znowu ten od dzifffek, kurefff i prooowek bidny nie może zasnąć, więc musi sobie trochę ulżyć i powyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi jedno co ty tu robisz od rana do wieczora ? siedzisz mendo jedna chłop zapierdaaaala na budowie nudzisz się w chuj jak widze :) jestem tu na tym forum od tygodnia , i trafiam tylko na ciebie kobieto :) jesteś jakaś dziwna ,wielbisz emigrację za to że ci daje socjal no OK poczekaj aż ci się skończą :) myślisz że one będą wiecznie ? przecież masz wezwania do urzędu pracy tak? a ja mogę ci załatwić że wylądujesz jeszcze szybciej u nich jak sądzisz :) myślisz tania panno że w necie jesteś chroniona ? otóż nie :) mam całe Twoje dane ,bo siedzisz od rana do wieczora i obrażasz wszystkich ludzi ty nierobie pasożycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to ty paroowo siedzisz tu ciągle dzień i noc a do innych masz pretensje? już cię wywalili z fabryki w Oksfordzie, wspaniały kawalerze co bzykasz po dyskotekach polskie dzifffki? już nie jesteś nauczycielem i trenerem po wielu kursach co mieszka z żoną i córką? że nie wspomnę o jeszcze kilku twoich wymyślonych postaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jack was czytam, to mam niezly ubaw.....hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Pytam bo zawsze bylam niezalazna finansowo i jestem z szokowana że jest tak malo płaca za maciezynski. Nie rozumiem tego czlowiek pracuje , zarabia powiedzmy srednia krajowa a tu nagle po urodzeniu dziecka nawet polowy swojich zarobkow nie dostanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:07 Nie mam wezwań do urzędu i mieć nie bede. A to co dostaje to mi przysługuje normalnie i nie są to wyłudzone pieniądze. Maż nie pracuje na budowie,to,że Twój ma taka prace,nie znaczy,że mój też. Witam i pozdrawiam trolla kafeteryjnego tak przy okazji,nie znudziło Ci sie wyzywania ludzi od paruff i dziffek? Kogo dziś udajesz? Managera,prezesa,tłumacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 To zmień prace jak Ci nie pasuje. Ja swoje 2 lata odpracowałam i płaciłam podatki to mam teraz prawo do benefitów. Ja pracowałam w O2 na part-time i zarabialam ledwo 700funtów.teraz mam prawie 1000 i nie oplaca mi sie wracać do pracy poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie z/a/p/i/e/r/d/a/l/a/j - kto ci każe? zrób sobie dziecko i przejdź na benefity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×