Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pudełka, pakowanie, przeprowadzka

Polecane posty

Gość Mollan
Przeprowadzka będzie najmniej stresująca jak zatrudnisz odpowiednią firmę. Odezwij się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ A wszystko pójdzie szybciej i prościej niż sobie wyobrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuleczka52
Odpowiednia firma to podstawa. Do tego najlepiej zapytać kogoś kto się już przeprowadzał jego wskazówki na pewno będą pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaax
Japa & Co posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach, dla nich temat opakowań to pestka. Zadzwoń zapytaj na pewno znajdziecie rozwiązanie :) na 100 % Ci pomogą ;) http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/japa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Przeprowadzka nie należy do najłatwiejszych i najprostszych tematów. Jest to w dużej mierze kwestia odpowiedniej organizacji. Ja przeprowadzałam się 2 tygodnie temu i korzystałam w artykułu http://www.tripy.pl/w-co-spakowac-rzeczy-przy-przeprowadzce/ który okazał się w tym bardzo pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbania
Jeżeli zatrudnisz firmę Japa&Co, to nie będziesz mieć problemu z poszukiwaniami żadnych pudełek ani kartonów, bo oni wszystko Ci zapewnią. Nie warto samemu się męczyć i organizować przeprowadzkę na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie niezbędne rzeczy, które są potrzebne do przeprowadzki znajdziecie na stronie www.zapakujemy.pl Jest to firma, która sprzedaje kartony, folie bąbelkowe, przekładki tekturowe, taśmy itp. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

Odezwij się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ A zobaczysz jak szybko i sprawnie można się przeprowadzić. Pudełka i wszelakie opakowania oni Ci dostarczą, także nawet tym nie będziesz musiała się przejmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio

Dokładnie tak jak mój poprzednik skontaktuj się z Japa & Co.  Problem pudeł odpada na wejściu. Do tego profesjonalna pomoc. Na swojej stronie posiadają poradnik dla najbardziej zagubionych i zestresowanych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomik

Zaden ... Bodzio.Nie w tym miescie gnidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka

Alamamik a ja właśnie  pożegnałam chłopaków z Japa & Co. I jestem bardzo zadowolona. Są gusta i guściki. Mnie zależało na szybkiej i fachowej przeprowadzce. I udało się. Cenowo też bardzo dobrze, ceny mają konkurencyjne a fachowców najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

a może less mess i ich ekartony? można tam zamówić wszystkie niezbędne rzeczy do przechowywania i zabezpieczania, od kartonów przez folię bąbelkową aż po nawet taśmę. a jak brak miejsca na te kartony to wystarczy wynając magazyn less mess, tam dostęp macie do swoich rzeczy 24/7 a umowa nawet i na tydzień jak trzeba. ja tak na początku zrobiłem przy przeprowadzce, a potem uznałem że wszystkich rzeczy nie potrzebuję mieć cały czas pod ręką i przedłużyłem najem, super sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore mio

Ta firma załatwi wszystko za Ciebie: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Chyba wszyscy klienci są zadowoleni z ich pracy, także przynajmniej nie bierzesz jakiejś niepewnej firmy, tylko taką, z której wiesz, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość amore mio napisał:

Ta firma załatwi wszystko za Ciebie: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Chyba wszyscy klienci są zadowoleni z ich pracy, także przynajmniej nie bierzesz jakiejś niepewnej firmy, tylko taką, z której wiesz, że będziesz zadowolona.

Firma krzak, zapakujesz meble i możesz ich więcej nie zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaryna

ja w less messie kupiłam niedawno cały zestaw do przeprowadzek, były tam kartony, folia bąbelkowa, stretch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtalo

Ja kartony miałem od razu przy usłudze przeprowadzki. JAPA & CO zadbali o każdy mały szczegół o każdą małą i dużą rzecz. Jak chcecie mieć wszystko  szybko i sprawnie zrobione to  nie ma co się zastanawiać tylko JAPA & CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

od siebie polecam ekartony.pl, kupiłam u nich kartony i folię pęcherzykową, wszystko fajnie i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia

ja również zamawiałam na ekartony.pl i szczerze polecam. odebrałam zamówienie już następnego dnia w ich punkcie less mess, kartony bardzo fajne jest kilka rozmiarów do wyboru, wytrzymałe nic się z nimi nie zadziało podczas transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniotex

JAPA & CO w swojej ofercie posiada różne kartony. Warto do nich napisać bądź zadzwonić.  tutaj możecie zobaczyć co ciekawego oferują http://www.japa-przeprowadzki.com.pl . Ja korzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka745

nie będę oryginalna i również polecę stronę ekartony. z tego co kojarzę to można też ich znaleźć na allegro, a dodatkowo prowadzą sprzedaż w punktach stacjonarnych less mess storage. kartony są jak najbardziej wytrzymałe, a moje serce skradła karton-szafa dzięki niej moje płaszcze nie ucierpiały podczas transportu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robroy

Ja korzystałem z usługi Japa & Co. Muszę przyznać, że ich podejście do klienta bardzo mile mnie zaskoczyło. Profesjonaliści w każdym calu. Kartony dostosowane do rozmiarów rzeczy, wszystko się zmieściło i zostało przewiezione bezpiecznie do miejsca docelowego. Serdecznie polecam, jeśli nie chcesz martwić się o swój dobytek :) https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

ja kupiłam w less mess storage. moja firma wynajmuje u nich niewielkie pomieszczenie na dokumenty i mniej potrzebne szpergały i kiedyś widziałam, że sprzedają też kartony i inne rzeczy do pakowania to nie szukałam nic nowego tylko wzięłam u nich. a kartony bardzo porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniex

Wszystkie niezbędne rzeczy, które są potrzebne do przeprowadzki znajdziecie na stronie firmy Japa & Co. Jest to firma, która świadczy usługi przeprowadzkowe a w swojej ofercie posiada  kartony i pudla różnej wielkości. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa

polecam ekartony, tam można zamówić wszystko: kartony, taśma, folia strech, folia pęcherzykowa. zamówienia sprawnie realizowane, a jak ktoś potrzebuje na już to może sprawdzić czy w jego mieście nie ma oddziału less mes storage, wtedy można w takim oddziale odebrać osobiście jeszcze tego samego dnia więc super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła

Przeprowadzka trudna rzecz ale less mess to less stress 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk

ekartony super sprawa, wszystko szybko sprawnie a teraz jeszcze mają rabat 15% więc warto skorzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kartony może zapewnić Ci firma Japa&Co. Nie tylko kartony, ale ogólnie całą przeprowadzkę Ci zorganizują bez żadnego problemu. A kartony mają nie byle jakie, ale takie przystosowane do przeprowadzki - z przegródkami na szkło czy w kształcie szafy, żeby ubrania się nie gniotły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co jest najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami. Serio, chyba nie znajdziecie nikogo lepszego do pomocy w przeprowadzce, czy to firmy czy domu. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, także warto się do nich odezwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że JApa&Co to najlepsza firma, jeżeli planuje się przeprowadzkę. Czy to małą czy dużą - oni pomogą od początku do końca. Mają bardzo fajną i pomocną ekipę, no i dobre ceny. Czego chcieć więcej? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×