Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka dziwnie się zachowuje

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy razem już 3 lata. Ona teraz ma swój pokoj. Coraz częściej przychodzi do nie j chłopak. Zauważyłam już dawno temu, że ona za każdym razem chowa jego buty u siebie w pokoju i udaje , że go nie ma. Jak on się głośniej odezwie, to ucisza go i upomina że ktoś go może usłyszeć. Wypuszcza go tylko do toalety, ale i tak wtedy bardzo pilnuje, żebym ja tego nie zauważyła. Oprócz nas w dużym pokoju mieszkają dwie dziewczyny i też zastanawiają się czy z naszą koleżanką cos nie tak. Ten jej chłopak już trzecią noc z rzędu nocuje i właściwie mieszka z nami. A 2 tygodnie temu cały tydzień ona go ukrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie chore akcje powtarzają się cyklicznie od 2 lat. Mnie to zaczęło wkurzać bo on nawet kąpie się u nas. Już wielokrotnie na inne rzeczy zwracałyśmy tej koleżance uwagę, bo ciągle przegina pałę. Albo nie sprząta albo zakłoca ciszę nocną. Nikt w domu już się do niej nie odzywa. Nie wiemy co zrobić. Właściciel naszego mieszkania woli żebyśmy takie sprawy załatwiały między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
Nie chce pewnie zebyscie wiedzialy ile dni on tam dokladnie przebywa bo mysli, ze ja policzycie ekstra za rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że policzymy. Czynsz osobiście podziele na 5 osób. Debili z nas robi. Myśli, że my ociemniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest najstarsza z nas- ma 27 lat a on ponad 30. Chore to dla mnie. Zachowują się jakby mieli po 12 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma przepisu ze trzeba wszystko rozumiec nawiasem mowiac ktos przemykajacy sie do kibla po cichu wam przeszkadza? czy raczej to ze sie z wami nie brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi przeszkadza że myje ptaka w mojej wannie. Dom publiczny się zrobił z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację, opłaty na 5 podzielić i dać jej i jemu do zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jakimś cudem wciąż chyba ma nadzieję, że nic nie wiemy o jej chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszła samą siebie w nocy z piątku na sobotę. Uciekła z nim około 4 żebyśmy tylko nie obczaiły, że i tej nocy on tu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×