Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble na wymiar

Polecane posty

Gość żagielos5
Jak masz możliwość zakupu mebli w warszawie to zdecydowanie polecam biuro projektowe Meble Orion. Mam od nich meble do kuchni, biblioteczkę i wyposażenie łazienki. Na żaden z tych zakupów nie narzekam, meble są wykonane z dużą starannością i z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicy to polecam wam zgłosić się do firmy www.schody.szczecin.pl Firma ta zajmuje się między innymi wykonywaniem mebli na zamówienie. Meble wykonują z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze meble w kuchni i jadalni są kupowane i dowiezione aż z Twardogóry, firma ma swój portal -meblejanas.eu. Pełna satysfakcja – dobry czas wykonania, nie przeciągała się produkcja jakoś w czasie, wszystko dostarczone w idealnym stanie, zamontowane, bez niedoróbek, błędnych pomiarów i innych takich historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jak wyżej polecam Meble Janas. Meble wykonane są z największą dbałością o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zdecydowałam się na meble na wymiar do swojego domu. Zgłosiłam się do firmy www.meblegrabinski.pl, która wykonuje świetne meble na zamówienie. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.transmeb.pl znajdziecie bardzo dobre jakościowo meble na wymiar. Mamy niemal całe mieszkanie urządzone właśnie dzięki nim i to za przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre meble robi Solarz w Krakowie. Całą jadalnię mam od nich, a później stopniowo resztę rzeczy zamawiałem. Nie żałuję ani grosza, bo wiem, że wszystko się zwróci przy ewentualnej sprzedaży nieruchomości. Odnośnie współpracy to masz wsparcie konsultanta od samego początku, przez projekt, po montaż i serwis, więc wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Psota
Polecam od siebie meble Orion z Warszawy. Mają znakomite projekty i tną wszystko na wymiar. Wykańczaliśmy u nich cały dom. Najbardziej żonie podobała się kuchnia i pokój dziewczynek. Solidna praca i bardzo dobrzy fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_Ela
Bardzo ładne i wytrzymałe meble kuchenne na wymiar mi zrobili w Adolux Meble (o nich mi chodzi – http://adolux-meble.pl/). Jeśli chodzi o design to jest tak nowocześnie modernistycznie ale z drugiej strony przytulnie i baardzo funkcjonalnie. Meble nie są ustawione przypadkowo, ale są podzielone strefowo, tak żeby można było w kuchni pracować jak najwygodniej i bezpiecznie. Polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom z Warszaw, które szukają specjalistów do wykonania mebli kuchennych polecam Orion Meble. Profesjonaliści w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszą kuchnię wykonała firma http://meblowanie.com.pl, bardzo sprawnie im to poszło ich usługi osobom z Wawy i okolic. Teraz będą jeszcze wykonywali dla nas szafę do przedpokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłam zmuszona zamienić swoje duże mieszkanie na mniejsze. Nie chciałam rezygnować z wygody jaką oferowało mi większe meszkanie i swoboda dostępu do każdej rzeczy. Nie interesowało mnie przechowywanie w pudłach, chowanie czegoś głęboko w szafach (ponieważ niektóre mają nieprzemyślane systemy!). Dopiero po długich poszukiwaniach trafiłam na ten artykuł http://www.dekorja.pl/czy-warto-zdecydowac-sie-na-meble-wykonywane-na-wymiar/. I to był strzał w dziesiątkę! Mimo mniejszej przestrzeni do zaadaptowania wygoda korzystania z tego mieszkania przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My fajne meble mamy od http://transmeb.pl. Maja super ceny, wiec sadze, ze warto się do nich odezwać skoro i jakość jest naprawdę rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Osobiście jestem zdania,że meble na wymiar to idealny sposób na rozwiązanie wielu problemów związanych m.in z brakiem odpowiedniej wizji jak nasze meble miałyby być wkomponowane w pozostałą część mieszkania. Wraz z mężem mieliśmy jakiś czas temu bardzo podobny problem i nie wiedzieliśmy czy decydować się na gotowe czy jednak dać sobie chwilę więcej czasu i poczekać na nowe - zaprojektowane na wymiar. Ostatecznie po przejrzeniu artykułu na ten temat dostępnego tu http://www.dekorja.pl/czy-warto-zdecydowac-sie-na-meble-wykonywane-na-wymiar/ zdecydowaliśmy się na drugą opcję. Polecam zajrzeć do artykułu i zobaczyć co dla Was będzie korzystniejsze Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zdecydowałam się na meble robione na zamówienie i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Zgłosiłam się do firmy www.meblerobko.pl, która wykonała świetne meble na zamówienie do mojego domu. Jeżeli mieszkacie w województwie dolnośląskim to powinniście się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie tylko Kuchnie Solarz wg mnie. Więcej o ich meblach jest na http://kuchniesolarz.pl/. Zwłaszcza polecam ich w temacie szaf garderobianych, współpracują z Komandorem są ich oficjalnym dystrybutorem. Szafa od nich jest nie do ruszenia, bardzo mocna nie tylko na froncie ale też na tyłach, nic się nie wypycha i nie wygina pod naporem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna93
Ja mam szafę na wymiar od 2 miesięcy – chciałam początkowo zwykła, ale pojawił się „krzywy” problem, czyli skosy. Niższa komoda nie pomieściłaby tyle rzeczy, ile ja musiałam do niej zmieścić. Stad pomysł z szafa na wymiar. Teraz, już po tych 2 miesiacach z szafa od Indeco wybrzeże mysle o wymianie kolejnych szaf – na przedpokoju i w salonie. Duzo miejsca można oszczędzić, a przy tym ładnie wkomponować szafę w przestrzeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że ta oferta jest godna zainteresowania http://www.roelledesign.pl/o-nas polecam jak najbardziej. Śmiało można powiedziec, że biorą pod uwagę wszelkie sugestie i starają się także zaproponować własne ich zdaniem dobre rozwiązania. Bardzo podoba mi się ich podejście do klienta no i ceny nie zwalaja z krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam większą kuchnię to szafę przesuwną w formacie mini spiżarni zamawiałam, żeby nie nosić moich wyrobów domowych :D do piwnicy ciągle. Współpracowałam z http://www.adolux-meble.pl. Dałam dość nietypowe zgłoszenie, ale dział projektowy bardzo miło podszedł do tematu. Szafo – spiżarnia do dużej kuchni. Każdemu polecam, bo jest idealna. Szkoda, że w poprzednim mieszkaniu o czymś takim nie pomyślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Ja ostatnio meble na wymiar robiłam w meblach ORION. Naprawde sie bardzo postarali, dbałość o szczegóły w najmniejszym detalu. Kolejna kwestia to także cena, nie jest zawrotna jak na taką jakość wykonania. Rozsądne podejście do klienta, można naprawdę bardzo im zaufać. No i jeszcze fajnie, ze nie robią na przysłowiową pałke, tylko rzetelnie podchodzą do sprawy tak jak w przypadku terminów tak i jeszcze w przypadku jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.siemieniako.pl Otrzymałem od nich dokładnie takie meble, jakich oczekiwałem. Firma ta ma swoją siedzibę w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik

Sama wybrałam szafe na miare roku temu, w czasie, jak przeprowadzałam się na własne mieszkanie. Wiadomo, ze teraz trzeba było już myslec przyszłościowo, nie zagracić mieszkania, urzadzić elegancko salon, zrobic coś praktycznego. Ja za swoja akurat dawalam ok 2000 zł, plus rabat, bo zamawiałam od Indeco Wybrzeże z Gdyni, wiedziałam, ze szafy maja dobre i rabat obowiązuje. Szafa na wymiar ma to do siebie, ze naprawdę nie psuje sie tak łatwo, jak taka zwykła składana. No i wygląda super. Warto, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela L

Też doszliśmy do wniosku, że takie indywidualnie robione meble bedą lepsze. Nam nawet udało sie na scandicsofa.pl zamówic taki indywidualny narożnik, świetnie nam go zrobili, jest taki jak chcieliśmy i idealnie nam pasuje rozmiarem i kolorem. Fantastyczna sprawa i wcale drogo nam nie policzyli, a z oczekiwaniem również nie było jakoś tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez problemu kupisz atrakcyjne meble na luviomeble.pl/. Mają sporo nowoczesnych projektów więc jak takich mebli szukacie to na pewno warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Atrakcyjne meble to tylko w salonie Siorek w Skawinie, maj bogatą ofertę, naprwadę duży wybór, meble bardzo solidne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×