Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlinaPy

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych

Polecane posty

Gość AlinaPy

Jeśli macie tak jak ja, czyli, że promotor Wam za bardzo w pisaniu pracy nie pomaga, a sami nie wiecie jak w ogóle ją 'ugryźć' to polecam stronę: http://www.pracedyplomowe.edu.pl/. Znajdziecie tam też poradnik, który mi wiele wyjaśnił, np. to co to jest teza, jaki wybrać temat, kiedy zacząć pisanie itp. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. KONTAKT; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.redakcja-pisanie.eu :) Obronilem się w czerwcu a praca oceniona na 4 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomocni sa z www.edukacja-ty.pl , skorzystałam z pomocy z miesiąc temu. Praca dziś jest już u promotora:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja skorzystałam z pomocy do napisania z www.proposterus.biz , ich mogę polecić z cała stanowczością , zwłaszcza ze bałam się ze na czas nie zdąże a tu gładko poszlo z terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawa plagiatu
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra pomoc w pisaniu prac. Sprostali terminowi na wczoraj w moim przypadku i bez sciemy . polecam wam www.redagowanie-sos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez zredagowali prace redagowanie-sos.pl i wyszlo bez problemowo wiec mogę polecić tamtejszego redaktora. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście www.redagowanie-sos.pl super pomoc. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×