Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojny szuka zadbanej Pani xxl

Polecane posty

Gość gość
autor okreslił wiek kobiet 30-50 lat, dla znacznej większości kobiet w tym przedziale wiekowym, istotne jest być z mężczyzną dojrzałym, czyli starszym niż przed 30tką. stąd podziękowałam za ewentualną znajomość...ale zapowiadało sie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię w takich kobietach szerokie biodra, szerokie barki, fajną pupę i fajne piersi:) chude kobiety nie mają żadnej z tych zalet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick34
W tym nie ma nic nadzwyczajnego wielu mężczyzn lubi takie kobiety. Sam osobiście spotykałem się zawsze z kobietami tak około +10 kg nadwagi. Takie kobiety po prostu coś w sobie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tłuste brzuszysko i trzesace galaretowate ciało ,oraz ohydny celulit tez uwielbiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mają coś w sobie mają... chyba jednak najbardziej lubię w nich duże, okrągłe tyłeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurrrr... a jak byłam pulchna, to nikt mnie nie chciał :/ dzisiaj to chodzący szkielet :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona ma śliczny zgrabny tyleczek,ładne piersi...a jak na mnie usiadzie ,to mnie nie zgniecie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 00:18 a może miałaś podejście jak ktoś wcześniej w temacie, wszystko fajnie ale "za młody, wolę starszych" wymagania nie wiadomo jakie, a później pretensje że "nikt mnie nie chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
o 4:40 szukac pani xxl.. to naprawde przesada :O .. o tej godzinie wszystkie zadbane panie xxl spia, pielegnujac swoja nadwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o 8:41 inaczej się szuka niż o 4:40??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez rozpisywania się igneon@wp.pl chcesz napisz uwielbiam większe kobiety śląsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
nadcisnieniowy, bez czepialstwa o minute, czy nawet godzine. 4 lub 5 rano nie jest pora do szukania zadbanej kobiety... chyba, ze ktos lubi niedospane dziewczyny fabryczne idace na pierwsza zmiane do pracy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbana spaslaczka to oksymoron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
chyba jedynie dla ciebie :D ... niedorobiony hormonie ;) lepiej zamilcz wymownie... i wroc do szkoly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on ma racje..jak to musi smierdziec, miedzy fałdami.... Ble.....leniwe tłuste krowy ,tylko by zarly i pasly te oblesne wielkie zady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
skoro tu jestes bidulku, musisz lubic wachac ten zapach ;) rozgosc sie.. rozsiadz.. i delektuj zmysly.. cudownym smrodem wydobywajacym sie spomiedzy fald oblesnych, grubych kobiet :classic_cool: wdychaj.. wdychaj.. tu na szczescie jeszcze nie pobieraja oplat klimatycznych :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to czuje smród starych ludzi..To chyba od ciebie Frido?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
pewnie tak :D .. podoba ci sie? .. wdychaj, nie zaluj sobie.. :D ciagle jeszcze bez oplat. w gratisie do liter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida,a co z ciebie taka obrończyni? Czyzbys tez mieściła sie w rozmiar xxl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kobieta XL jest bardziej seksowna od chudych szkap ! Też taki mi się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podobają,nie chude szkapy ,a normalne zgrabne kobiety,bez zwalow tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproszenie zadbana kobietę xxl na miłe spotkanie zapoznawcze a dalej zobaczymy:) jest jakaś chętna i odważna?? pjankovski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
w rozmiar xxl zawsze sie mieszcze :classic_cool: .. czasami nawet troche miejsca wolnego zostaje.. wejdz i ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać wszystkie xxl są szczęśliwe i wszystkie mają facetów ha ha! dziewczyny, Nadarza się okazja aby wkońcu ktoś Was wy...chał a tu cisza! nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nikogo nie znajdziesz tu same suchopeezdne siedzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest Ktoś chętny proszę o wiadomość na maila pjankovski@interia.pl muszę już uciekać pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×