Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotne

Polecane posty

Gość gość
Też bym chciala żeby zalozyl szybko rodzinę i dalby nam spokój.ja się boje ze będzie nachodzil,nie zniosabym tego,a coraz bardziej jestem przekonana ze to psychol.a dziecko pytali kiedyś czemu taty z wami nie ma czy juz do twojego męża obecnego mówi tata.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu tłumaczylam ze sie roztałam zjego tata ze nie bedziemy znim mieszkac ale w tedy miał2 lata i 4 miesiace wiec nie rozumiał tak jeszcze a teraz ma juz 4 latka i mówi tata do meza,tyle ze go zna od urodzenia czasami jak cos potrzebowałam to zostawał z nim jak jeszcze byłam w tamtym zwiazku,wiec syn nie musiał obcego poznawac bo to jego wujek prawdziwy którego zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja czułam sie bezpiecznie ze wiemdziałam ze synkowi nie zrobi krzywdy,bo teraz to jest róznie nie stety,kogos poznajesz niby akceptuje dziecko a tu sie nagle nad nim zneca na przykład:/ mam jeszcze kolezanke która tez była w takiej sytuacji jak jak ja i teraz tez ma meza 2 dzieci namten facet kocha tego nie swojego i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja na pewno nie szukam naradzie innego faceta nawet nie chce,bo teraz jest tyle psycholi ze szok.ty kochana mialas naprawdę duże szczęście i naprawdę cieszę się ze udalo ci się odnaleźć szczęście.jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam szczescie bo takich pierwszych lepszych to było na peczki,ale ty musisz odpoczac,ale zywcem nie ma kto ci z myłym zostac np.mama,siostra itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze konczyc ale gdy by cos to pisz codziennie jestem i sprawdzam sobie tematy na których pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnej rodziny jedynie koleżanki może którąś po proszę o po pilnowanie,jeszcze nie wiem.ja tez koncze,dziękuje z wsparcie dobra kobieto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×