Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suplementy na stawy

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Od jakiegoś czasu strasznie dokuczają mi stawy. Czy sądzicie, że jakiś suplement jest w stanie uratować moje stawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa29
ja od dawna stosuję suplement diety Collaflex i przestały dokuczać mi stawy :) jestem aktywna, dużo biegam, zimą narty i faktycznie mimo młodego wieku muszę się czymś wspomagać ale łykam Collaffex i na tą chwilę nic mi nie dokucza także z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa diata to sórowe jedzenie gotowane jedzenie to martwe jedzenie bez witamin enzymów hormonów kture wysoka temperatura zabija pierwsze efekty jusz beda po tygodni stosowaniu dieta aleluja post daniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, jesli brac suplementy na stawy, to tylko ziolowe ze sklepow zielarskich, absolutnie nie z aptek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przekonałam się o skuteczności suplementu flexin który zamówiłam na stronie mocne-stawy.pl Suplement dość szybko wykazuje swoje działanie stopniowo zmniejszając odczuwanie bólu aż do zupełnego jego wyeliminowania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy za darmo.........:o czy ,myślicie że jesteśmy aż taki głupi i się samy nabrać na to goowno typu collaflex.....i wszystko co ma w końcówce FLEX ? o Co za bzdury. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka555
Sprawdź ofertę avitapolska.pl ostatnio widziałam mają coś na stawy. W ogóle lubię ich suplementy, choć brałam na wątrobę. Nie szkodliwe a pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku miesięcy zażywam OLIMP FLEXAGEN Kolagen rozpuszczalny (smak malinowy). Jest on w postaci proszku, 1 saszetkę dziennie rozpuszcza się w przegotowanej wodzie i wypija (150 ml). Po ok. miesiącu stosowania zauważyłam znaczna poprawę :). Poszukajcie go w aptekach internetowych, jest taniej niż w stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z własnych testów mogę polecić suplement który zamówiłem na mocne-stawy.pl jest bardzo skuteczny i daje efekty w krótkim czasie. Mo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompanik
Generalnie to warto o nie dbać od młodych lat by później nie mieć problemów. Ja to biorę co jakiś czas arthroblock forte, regeneracja tkanki jest bardzo szybka, więc stawy mam w dobrej kondycji, mam 63 lata i nie narzekam na bóle. Jestem człowiekiem aktywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latks
Na stawy polecam MSM (siarka organiczna) i siarczan glukozaminy (czysta glukozamina), mi pomogło. Kupisz je na e-natura.pl szczególnie MSM jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z własnego doświadczenia mogę polecić suplement który zamówiłem na mocne-stawy.pl Stosuje go od 2miesięcy i jestem zachwycony jego działaniem. Ból stawów znikł a ruch stał się przyjemnością gdzie wcześniej każdy krok sprawiał ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki regeneratorowi stawów, który polecił mi sklep www.swiatsupli.pl doszedłem do formy bez potrzeby kosztownej rehabilitacji. Z tego powodu gorąco ich polecam, bo ludzie wiedzą, jakie suplementy naprawdę działają, a taka wiedza jest wręcz bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo , suplementów całkowicie bezpiecznych dla organizmu kupiłem na www.swiatsupli.pl Sklep ma proste i nowoczesne preparaty, odżywki, witaminy. Masz tam też produkty na intensywne podniesienie poziomu testosteronu. Dla profesjonalnych zawodników bardzo bym polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujesz Doppelherz aktiv Na stawy Forte? Mnie pomógł, a też dokuczały mi stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Barcinek
Każdemu z nas prędzej czy później będzie doskwierał ból stawów, mniejszy lub większy ale to nieuniknione. Czytałam ostatnio o skutecznym preparacie https://spiropharm.com/sklep/ który dobrze działa min na stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rennatta
Suplementy niestety niewiele dadzą, bo dobrych suplementów to jest bardzo mało na rynku. Zamiast wydawać pieniądze w aptece i niszczyć jeszcze żołądek to ja wybieram rehabilitację. Chodzę kilka razy do roku i jest super. A ostatnio to jeszcze jest taka nowość osocze bogatopłytkowe i chyba się zdecyduję, bo podobno efekty są bardzo dobre. Ja chodzę tutaj i na rehabilitację i do lekarza www.rehabilitacje.org ceny mają niskie, więc nie ma co się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy17
Na stawy polecam: http://nplink.net/p5LdnExi ProFlexen to innowacyjny suplement diety wspierający zdrowie stawów. Wieloskładnikowa formuła sprawia, że jest to środek unikalny i cechujący się wysoką skutecznością. Produkt poprawia ruchomość stawów oraz dostarcza niezbędnych substancji odżywczych pozwalających zachować zdrowe kości. ProFlexen rekomendowany jest osobom, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie stawów. Działanie suplementu docenią wszyscy bez względu na wiek oraz styl życia. ProFlexen to jedyna taka formuła dostępna na rynku obfitująca w naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłowni miałem problem ze strzelającymi kolanami przy robieniu przysiadów i niektórych ćwiczeń na nogi, chociażby zginania na maszynie. Testowałem różne rozwiązania, w tym sproszkowane skorupki jajek. Słabo na mnie zadziałały. Najlepiej poszło z kolagenem, konkretnie tym https://noblemedica.pl/produkt/2-x-pure-collagen-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami/. Dostałem polecenie na tabletki od trenera fitness z ponad 15 – letnim doświadczeniem. Po jednym opakowaniu już w jednym kolanie przestało strzelać. Do 3 miesięcy trwała kuracja i teraz mam spokój. Oczywiście muszę przypominać kolagen od czasu do czasu, ale myślę, że raz na 3 miesiące wystarczy opakowanie, jak masz drobne problemy ze stawami jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen i glukozamina mogą pomóc, dobrze gdy są brane rękawem, ja tak właśnie robię i po nie tak dawnej konfuzji kolano już mi nie dokucza, z glukozaminą nie można przesadzać bo powoduje zgagę i to dość często, najlepiej brać w jednym dobrze zbalansowanym suplemencie jak ten http://nplink.net/ACHaFYAP ale spokojnie można też brać oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Słyszałam, że galaretki mięsne pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potwierdzam to co napisał poprzednik galarety są rewelacyjne tyle że nie każdy je lubi ale warto się przełamać i spróbować przynajmniej spróbować bo a nóż w nich za smakujesz a one mają wszystko co jest potrzebne do odbudowy stawów. Z suplementów to chyba najpopularniejsza jest glukozamina ale ona nie na wszystkich działa. Zresztą badania wypadają różnie dlatego nawet często się ją  ostatnio odradza. Ja bym nie przesadzała bo mnie akurat glukozamina pomogła. Tyle tylko że ona ma skutki uboczne jednym z nich jest zgaga co jest dosyć nieprzyjemne i trudno znieść  taki skutek uboczny  na dłuższą metę. Teraz częściej zaleca się specjalną formę kolagenu i one rzeczywiście jest dobra. Polecam ten suplement http://nplink.net/ACHaFYAP z tym właśnie kolagenem ma też trochę glukozaminy ale mniej niż typowe suplementy glukozaminowe i zgagi jak dotąd nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalska

Bardzo dobry na stawy jest preparat z Yango - Boswellia serrata. To kapsułki z ekstraktem z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego. Ma on szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, ma działanie antyrakowe, przeciwzapalne. pomaga przy chorobach kręgosłupa, stawów właśnie, na alergię przewód pokarmowy i wiele wiele innych. Używam od kilku miesięcy, widze efekty bo juz nie budza mnie w nocy okropne skurcze, nogi mi tak nie drętwieją. Cena przystępna jak za taki preparat https://www.boswellia65.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×