Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Farsz na pierogi

Polecane posty

Gość gość

Jakie znacie rodzaje farszu na pierogi? Chciałabym dzisiaj zrobic kilka rodzaji pierogów a potem je zamrozić bo nie chce mi sie codziennie po pracy stać przy garach. Zrobię z miesem i kapusta i grzybami, moze jeszcze ruskie. A jakis inny farsz znacie? Bede wdzięczna. I jak waszym zdaniem najlepiej mrozie pierogi? Surowe czy ugotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpinak i riccotta. Ja zamrażam surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpinak + ser feta kasza gryczana+papryka kapusta + śliwka pasta z bobu ser biały + zioła ( np. świeża mięta) u mnie mrozi się lekko obgotowane we wrzątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soczewica. Kasza gryczana z grzybami. Surowe ziemniaki z kaszą jęczmienną i boczkiem (przepis teściowej, sama nie robię, ale są pyyyszne). Z kaszanką (najlepiej plus jabłko typu szara reneta). Z dynią na różne sposoby. Z kurkami. Z burakami i ricottą albo fetą. Z batatami i ricottą (można podawać na słodko i słono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-ruskie -mięso wołowe ugotowane,zmielone,cebulka smażona i smażone pieczarki starte na tarce z grubymi oczkami -gotowane ziemniaki,gotowana,posiekana kiszona kapucha,smażona cebulka,sól i pieprz,okraszone boczkiem serek jak na naleśniki np.mój ulubiony + jagody same suszone grzyby,ugotowane,może być kasza gryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×