Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pastadobutow

Pralka wirnikowa lub wirówka

Polecane posty

Gość pastadobutow

Jestem facetem. Wynajmuję sobie kawalereczkę. Kibelek mały, więc jedynie mieści się pralka otwierana od góry. Ale z tego zauważyłem to tak naprawdę mechanicznie piorę bieliznę i ciuchy "po domu". Markowe koszulki, wyjściówki, spodnie piorę ręcznie- zachowują kolor, nie robią się w**********e mnie kuleczki ;). Zamiast kupować drogą pralkę za 800zł wzwyż myślę o wirówce np. http://www.euro.com.pl/pralki-wirnikowe-i-wirowki/ravanson-xpb45-1kom.bhtml#opis Używa ktoś z Pań? Czy idzie doprać skarpety białe itd? Inwestycja warta uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam pralkę wiernikowa 4 lata jej uzywalam i tylko czekałam aż się popsuje, bo mnie szlak trafiał w niej prac używa duzo prądu wody i detergentow :-/ a ubrań nie dopiera. na szczęście pękła ;) też mam mała łazienkę więc kupiłam sobie pralkę beko Slim one sa właśnie małe ale duzo mieszczą ubrań sa to pralki energoszedne i eko. A jeżeli nie chcesz pralki ladowanej od frontu pomysł o automacie ladowanym od góry. Pralki wirnikowe odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdodam że w automacie i markowe ubrania możesz prac bo kuleczki się nie robią :) a w wirnikowej takie miałam na ubraniach kuleczki przeważnie na skarpetkach i swetrach. Ją odradzam wirnikowe bo to męka prac w niej jak się na dużo prania, albo pościel czy koce :-/ a ta pralka co podales link nie ma nawet wirowki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, powiem ci tylko tyle, głupiego, to robota zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowoczesnych pralkach nie ma problemu z delikatnymi tkaninami, są specjalne programy, możesz też znaleźć pralki normalnie otwierane ale wąskie, wiem, że LG ma takie w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie lepiej jest jednak wydać trochę więcej na pralkę automatyczną, która ma różne programy i można śmiało delikatne ciuchy w niej prać (a nie ręczne), a same prali nie są teraz już takie drogie: http://www.pralki-ranking.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie umię sie prać i zapycha się pralkę na fula to nie upierze , a i w końcu pęknie. No i to nie jest pralka dla leniwych ;-) Tu jest ciekawa strona o pralkach wirnikowych . www.pralkiwirnikowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×