Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karty Tarota i Klasyczne

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Magią zajmuję się od 15 lat, na poczatku to były karty klasyczne, później przeszłam na Tarot i jakoś tak poszło to wszystko. Umiejętnościom nauczyła mnie moja Babcia, tak jak ją nauczyła tego jej Mama. Zapraszam wszystkich na mój rozkład z kart. W zależności od sytuacji, problemu, staram się wybrać najodowiedniejszą talię. Mam własne zasady, z którymi teraz się podzielę Najważniejsza zasada: Wróżę tylko ludziom którzy ukończyli 18 lat. 1. Poproszę o datę urodzenia i imię 2. Proszę o precyzyjne pytania, na ogólne nie odpowiadam a także na temt: zdrowia, ciąży, wytypowania liczb gier losowych 3. Rozkładam karty tylko tutaj, nie odpisuje na meile 4. Nie rozkładam Kart na pytania ogólne. 5. Im bardziej opiszesz mi swoja sytuacje tym dokładniej moge zobaczyc co się dzieje .... i działo do tego i po tym... będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nigdzie nie ma ogloszen ze wrozka wygrala milion w lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie wyglądała moja sfera uczuciowa i finansowa do 2 lat, nie bede podpowiadac, zobaczymy co sama odczytasz nt terazniejszosci bo raczej powinna sie zaznaczyc, jezeli bedzie ok to i przyszlosc prawdopodobnie się sprawdzi, a więc czekam ;) aha i jak cos to zweryfikuję jutro nad ranem pozdrawiam:) Karolina 8.9.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc t
Co czeka mnie w milosci? Czy powinienem byc w moim obecnym zwiazku czy powinienem byc z inna dziewczyna ktora poznalem kilka miesiecy temu? Tomek.03.12.78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×