Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulla88

jak znow rozkochac w sobie męża. ....????

Polecane posty

Gość gość
Wytłumaczcie mi to bo nie nadążam. Facet ma odwalać pokutę bo rozmawiał na czacie z kobietą? Was pomerdało kompletnie? Facet pewnie ciągle nie może wyjść z szoku z jakim dziwadłem się ożenił. Zabraniać z kimś rozmawiać to może mama przedszkolaka ale nie żona dorosłego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan/panowie, który siè tu wypowiada zgryźliwym tonem. Istnieje coś takiego jak etyka małzeńska. Singlowskich zachowan nie przenosi siè do malzeństwa. Jezeli piszè, rozmawiam z kolegą, to oficjalnie, i mąz o tym wie, bez kontekstów seksualnych. Pracujè w mèskim swiatku, i przestrzegam dobrych manier i zasad w małzenstwie. Mój mąz wie, ze nie szukam substytutów mèza, ani w realu, ani w necie. Autorko, zdaje siè, ze mimo twoich chèci i determinacji w utrzymaniu małzeństwa, twój mąz zdaje siè totalnie nie rozumiec, ze ciè zdradzał, i to wielokrotnie. Mozesz pozyc jeszcze jakis czas w stanie takiego zawieszenia, ale nie widzè dla was wspólnej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on i tak będzie pisał z dzi\vami, bo już mu się znudziłaś, taki typ faceta, za takiego wyszłaś; tylko teraz będzie lepiej się krył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla88
On uwazal to za rodzaj podniety i jakies zabawy. Chyba potrzebowal sie dowartosciowac bo ma duzo kompleksow. Nie bede sie juz powtarzac. Nie pisal z żadną kolezanka tylko z d******* z portali erotycznych..... wiec odpusc juz sobie gosciu co piszesz ze nie moze z kolezankami pisac.bo mnie juz to meczy. Dziekuje za dobre rady i żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta pisze sobie z jakimiś *****czami to piszecie że to wina męża że czuję się niedowartościowana i to on ma wokół niej skakać więc sugeruję stosować się do własnych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×