Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

samob贸jstwo

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Co uwa偶acie o tym, aby pope艂ni膰 samob贸jstwo w szkole. (Jest tam takie ciche miejsce, gdzie nikt nie chodzi) uwa偶am, 偶e to by by艂o odpowiednie miejsce. My艣la艂am, 偶eby zabi膰 si臋 w domu, ale nie chce, aby moi rodzice zobaczyli mnie umieraj膮ca ;( Odpowiedzcie! Ma艂e uzasadnienienie te偶 mo偶e by膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a wieszaj sie jak kcesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
zabijajta sie gdzie chceta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Smieszne, nie chce si臋 wiesza膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
idz do egzorcysty,zacznij od mszy uwalniajacej...powodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
trzymaj sznur

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a co chceta zrobi膰 ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie jestem opentana :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
po co komu msza albo egzorcysta jak go 偶ycie boli?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jeste艣 g艂upia jak but:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
To nie wa偶ne co"chceta" zrobic, wa偶ne gdzie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Samob贸jstwo nie jest wyj艣ciem.Musisz udowodni膰 wszystkim wok贸艂,a przede wszystkim samej sobie 偶e jeste艣 silna.Zabijaj膮c si臋 dasz innym satysfakcj臋 ,偶e zgn臋bili Ci臋 ci tego stopnia.Wierz臋 偶e dasz rad臋.Sama jestem po pr贸bie samob贸jczej i ciesz臋 si臋,偶e zosta艂am odratowana.Teraz wszystko w 偶yciu mi si臋 pouk艂ada艂o.Po ka偶dej burzy 艣wieci s艂o艅ce,nic nie trwa wiecznie.Wierz臋,偶e jeste艣 silna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
no wiesz ty tak偶e jeste艣 glupi jak but, nie ka偶dy jest tak szcz臋艣liwy i radosny 偶e swoim 偶yciem i sob膮 jak ty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wa偶ne jak chceta to zrobi膰 op臋tana dziewucho

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Pami臋taj, 偶e jest tylko jedno 偶ycie, kt贸rego ju偶 nigdy nie odzyskasz. To, 偶e teraz jest 藕le, nie znaczy, 偶e za tydzie艅, dwa, miesi膮c, rok nie b臋dzie dobrze. Z Twojej wypowiedzi wynika, 偶e kochasz swoich rodzic贸w a oni kochaj膮 Ciebie. Nie r贸b im krzywdy, powiedz im co Ci臋 gn臋bi a oni na pewno Ci pomog膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jak mnie odratuja, to bedzie cudownie!!! Nie chc臋 umiera膰, ale rozda艂am ju偶 listy po偶egnalne wszystkim i co mam to odwo艂a膰! Sprawa za daleko zasz艂a!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pope艂ni wreszcie to samob贸jstwo nieudaczniku 偶yciowy i poca艂uj mnie w doope:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jak odwo艂a膰 wyjde na tchorza (najpierw co艣 m贸wi臋 i pisze, a potem co do czego to si臋 wycofuje) :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wiesz im bardziej mnie przezywasz tym bardziej chce mi si臋 偶y膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mloda idz do psychologa szkolnego i pogadaj. Moze ci pomoze. Mysle ze chcesz zy膰 tylko masz chwilowy zawrot glowy:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tch贸rze to w艂a艣nie samob贸jcy.Nie maj膮 odwagi 偶y膰 i walczy膰 z problemami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
to wieszasz si臋 czy nie suko z Gr贸jca:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ile masz lat?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
powiesi艂a艣 si臋 ju偶 czy jeszcze nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dlaczego chcesz si臋 zabi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Spalisz si臋 w piekle ;) tak szatan ju偶 gotuje zup臋 tylko Ciebie tam jeszcze brakuje :D i demony b臋d膮 Ci臋 rozrywa膰 na strz臋py po kawa艂eczku :D a ten smr贸d siarki b臋dzie Ci臋 tak m臋czy艂 ale nigdy si臋 od tego nie uwolnisz... Jeste艣 ju偶 zapisana w ksi臋dze szatana :D Na wieki wiek贸w amen. Melid Ci臋 kusi demon Ciemno艣ci, kt贸ry kr膮偶y po 艣wiecie i szuka k贸zki takiej jak ty :D Spojrzysz Jezusowi w twarz i sama si臋 pot臋pisz i wybierzesz piek艂o... Wstyd藕 si臋..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie ma lito艣ci dla samob贸jc贸w ;) nigdy... To jak wybierasz 偶ycie czy tch贸rzysz ? ;) W piekle b臋dzie 偶a艂owa膰 swojej decyzji ;) zastan贸w si臋 ;) ka偶dy samob贸jca kiedy widzi 艣mier膰 nagle chce 偶y膰 ale ju偶 szatan pomo偶e rytua艂u 艣mierci do ko艅ca :D. Wybieraj 偶ycie czy m臋czarnia na wieki wiek贸w ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wida膰 ju偶 katolik贸w kt贸rzy nic innego nie potrafi膮 tylko piek艂em straszy膰.Wstyd mi 偶e jestem polk膮 jak czytam takie wypowiedzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie zabijaj si臋.Masz ca艂e 偶ycie przed sob膮 i mo偶esz je wspaniale prze偶y膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
niech sie wiesza suka jedna:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×