Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nosicie skórzane ciuchy ?

Polecane posty

Gość gośćmaxs40
moim zdaniem noszenie skórzane rzeczy jest otyle lepsze bo są nie zniszczalne ,a kłopotu z nimi wielkiego niema . Uważam że za mało kobiet nosi skórzane rzeczy na co dzień szczególnie spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra jest jak najbardziej zniszczalna, a na co dzień większość osób nosi skórę syntetyczną (zwłaszcza jeżeli chodzi o spodnie/spódnice) bo jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytkaa
Dlatego ja wolę trochę dopłacić i mieć prawdziwą skórę :) firma Luman jako jeden z największych producentów odzieży skórzanej w Polsce została założona w 1983 r. Na każdy sezon projektanci przygotowują nowe, niepowtarzalne kolekcje słynące z dobrej jakości i wykonania. Wzory odzwierciedlają światowe trendy w modzie. Odzież szyta jest ze skór sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii: http://sklep.luman.pl/?kurtki-skorzane-damskie,27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuję tanie zamienniki skóry na allinside.pl i nie różnią się one w ogóle wyglądem ;) Sama jakość wykonania też jest moim zdaniem wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam skórzane rękawiczki jako uzupełnienie stroju biznesowego - garnituru i płaszcza u faceta. Są eleganckie i bardzo seksowne. Szczególnie rękawiczki nieocieplane, idealnie dopasowane do dłoni. Podniecają mnie też kobiety w skórzanych rękawiczkach - businesswoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóry (naturalne i syntetyczne) to jedna z moich ulubionych części garderoby. Idealne na zimę i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie !!! skorzane spodnie to teraz podstawa! (laem zapewne skorzane spodenki i mini) i do szkoly i poza szkoła np. www.imagebam.com/image/468649391959362 a ktora z was nosi skorkowe spodnie do szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wygladam? www.imagebam.com/image/c022eb399194344 www.imagebam.com/image/11885b399194345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że noszę. Skórzane ubrania to klasa sama w sobie. Ponadto taka skórzana kurtka posłuży Ci przez lata, jeśli tylko odpowiednio będziesz o nią dbać. Nie ma się co zastanawiać, tylko dobrać odpowiedni fason i kupić. Mnie totalnie urzekają takie motocyklowo-rockowe klimaty, dlatego jakiś czas temu zainwestowałam w model podobny do tego http://sklep.dorjan.pl/pl/p/Kurtka-skorzana-damska-DORJAN-CHW450/410.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym was pozabijał a potem chodził w waszych skórach ludzkich po mieście ciekawe jak byscie się czuli tam na górze w niebie trochę szacunku do zwierząt idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadam mieso to rownie dobrze moge chodzic w skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jedz mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×