Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cojestzemna

Chciałbym ładnie i stylowo wyglądać

Polecane posty

Gość Cojestzemna

Cześć Kobietki oraz Mężczyźni! Mój problem polega na tym, że jestem strasznie wybredny co do ubrań, często idę do sklepu, oglądam półtorej godziny i wychodze NIE KUPUJĄC NIC mając pieniądze , najbardziej denerwujące uczucie na świecie, gdzie stare ubrania już mi się ścierają :v... Bardzo chciałbym stylowo wyglądać oraz czuć się bardzo swobodnie w towarzystwie. Kiedyś bardzo łatwo nawiązywało mi się kontakty z kobietami, ludzie patrzyli na mnie jak na przywódcę, potrafiłem każdego wprowadzić w zainteresowanie(dodam, że były to czasy liceum , aktualnie mam 23 lata) Aktualnie przytyłem trochę kilo, widzę, że mój brzuch powoli robi się duży(powoli bo max źle nie jest), rzadko jem śniadania , obiady są bardzo obfite (ważę już 90kg a mam 184cm to już nie jestem taki Hugh Grant). Od przyszłego tygodnia będę chodził na siłownię aczkolwiek jaki polecacie mi tryb żywieniowy/ćwiczeniowy ? może ktoś z was miał taki problem. No i posiadam głupie wymówki względem ubrań bo w podświadomości powtarzam sobie "ajjj tam , spokojnie schudnę niedługo także nie ma co kupować ubrań, żeby były za duże". Bardzo dużo takowych wymówek pojawia się w moim życiu, nie wiem już co mam o tym myśleć. No i ta kwestia ubior********ałbym ubierać się w ciuchy Stussy bądź Carhartta lecz nie mogę nigdzie znaleźć ich sklepu w moim mieście ( Poznań). Często czuję się zdołowany i nic mi się nie chcę, stawiam wszystko na fiasek, kładę się późno spać (około6-7) przez co śpię do 17.. Do tego spożywam za dużo alkoholu przez to dużo rzeczy nie pamiętam i posiadam moralniaki kilkudniowe. Nie chcę żeby moje życie tak wyglądało. Proszę poradźcie mi coś na temat mojego życia jak powinienem zacząć od podstaw, aby wszystko zaczęło mi się układać. Dodam, że - Lubię koszulki nie za obcisłe, nie slim fit , zwykłe bluzki lub z kołnierzykiem - Chciałbym kupić spodnie, które są zwężane na dole aczkolwiek krok posiadają trochę niżej (bez przesady również, żeby nie były za wąskie) - Buty nosze adidasy, najbardziej lubię Nike, aczkolwiek bardzo szybko mi się te buty psują, maxymalnie 6 miesięcy każda para. Dodam że kupuję przez internet ażeby trochę zaoszczędzić( na allegro, ze sklepów internetowych - czyżby mieli podróbki??? spółki po 20000 komentarzy?? ) Poradźcie mi jakieś stylowe sklepy abym mógł się fajnie ubrać, nie musi to być Stussy czy ten Carhartt ale chcę mieć duży wybór i niezależność. Słucham rapu także chciałbym usłyszeć polecenia od osób które wiedzą gdzuie takie luźne ciuchy można znaleźć, mogą być lumpexy oczywiście! byle miały fajne ubrania (nie za luźne, to jest denerwujące, jak można tak wyglądać.....) No i w sprawie kobiet doradźcie mi, czy to ja zmieniłem podejście do nich, jak mam się zachowywać, co lubicie w tym wieku. Wiem, że pytam o błahostki ale pomóżcie Mi, chcę się czuć wyluzowanym nastolatkiem jarającym się trendami jak wszyscy. Prosiłbym o pora. Mile widziane komentarze mężczyzn jak i kobiet. Dziękuję wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozciee3
pomozcie koledze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś metro? w życiu nie widziałam, żeby facet tyle trajkotał o fatałaszkach nie mam nic do tego, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o żywienie to jedz śniadania, jedz 5 razy dziennie. Ogarnij się po prostu. Dlaczego tak późno chodzisz spać? Jeżeli praca tego nie wymaga po prostu zmuś się do normalnego trybu życia. Zacznij dbać o siebie i swoje zdrowie. Żadna normalna dziewczyna nie będzie się chciała umawiać z gościem co śpi do 17, dużo piję i narzeka :) Co do ubrań . Wiesz co lubisz, to w czym problem? koszulki zwykle basicowe no i typ spodni które wymieniłeś. Przecież tego pełno. Teraz wszystkie sieciówki wysyłają do domu, często za darmo. Obczaj zalando. Wysyłka darmowa, mozesz odesłać ciuchy itd. Fajne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij się ruszać, a problem brzucha szybko zniknie :) Co do ubrań - albo sportowo, albo elegancko. Masz już na tyle lat, że możesz sobie spokojnie pozwolić na płaszcz, albo kurtkę nie ze śliskiego ala ortalionowego materiału. Adidasy, czy też nie są eleganckie. Między takimi, a butami do garnituru też jest spory wybór. Fajnym zestawem są czarne spodnie/dżinsy, T-shirt i dobrze skrojona, nowoczesna marynarka. Do tego torba, a nie plecak. Rozejrzyj się tutaj: http://etorba.pl/12-torby-meskie?id_category=12&a%5B8%5D%5B%5D=29&mfjd_search_btn=SZUKAJ No i oczywiście znajdź balans między elegancją, a luzem, żebyś też nie wyglądał jak 50letni biznesmen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na http://allinside.pl/ Mają tam super ubrania w dobrych cenach. Sama się tam ubieram i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowy? butik Piechocki w Poznaniu ul.Tatrzańska (galeria Piotr i Paweł) odzież męska casualowa. Gatunkowo rewelacja. Fajne wzory nie jakieś kratki, których wszędzie pełno. Osobiście lubię tam kupować nigdy niczego nie musiałem reklamować. Miła obsługa. Taki sklepik gdzie można na spokojnie pomierzyć i nikt Cię nie pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt192
Ja chciałam również ładnie wyglądać i dlatego zaczęłam się odchudzać zaczęłam jeść regularnie plus przyjmować suplementację African Mango http://afrikanmango.pl plus bieganie 3x w3 tygodniu i tak zrzuciłam 24kg w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×