Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja95

Gdzie na studia w Warszawie od przyszłego roku?

Polecane posty

Gość Patrycja95

W przyszłym roku kończę liceum i w zasadzie nie wiem co dalej robić w życiu? Dalsza nauka, praca, wyjazd z kraju. Dużo rozterek. Najbardziej bym chciała podjąć studia. Tylko to się pewnie wiąże z wyjazdem do innego miasta. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja95
Raczej wolałabym iść na uczelnię prywatną ( tryb zaoczny). Nie mam bogatych rodziców, którzy mogą mi opłacać studia tak więc będę musiała iść do pracy. A nad samą logistyką również się zastanawiałam. Możesz polecić jakąś uczelnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jesteś zamożna to idź na państwowe darmowe studia i tyle. Staraj się ewentualnie o jakieś stypendium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homtrepa
Ja Ci polecę uczelnię, na której sama obecnie studiuję logistykę.Jest to Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji: http://www.dobrauczelnia.pl/studia-inzynierskie - tutaj możesz sobie poczytać o specjalizacjach. Fajna uczelnia, chodzą tam spoko ludzie. Wykładowcy jedni wymagający, drudzy mniej jak wszędzie. Czesne nie jest również wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja95
ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI To chyba obecnie dobra specjalność? W sumie coś co mogłoby mnie zainteresować. A logistyka - co właściwie można po tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×