Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja go kocham ,a on mnie olewa i chce ode mnie tylko seksu

Polecane posty

Gość gość
Heh, chyba muszę sobie przygr***ać taką głupiutką studentkę z cudownym jędrnym ciałkiem ! Pal licho uczucia, ale seksić się z takim kociakiem bez zobowiązań i namysłu to jest to ! :D Dzięki za pomysł mała, trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wścieklizne macicy i przyczepiłas sie do chłopa który cie chce a prawda jest taka że w mieście jest conajmniej 100 facetów w których mogłabyś sie zakochać i oni są więc zajmij się , wyjdź do ludzi , publikuj sie na portalu, chodź na spotkania , gdzies ten facet jest a ty sie zamknełas i tylko z tym żonatym sie ruch/asz bo już świata nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może sama sobie go troszkę skomplikowałam ,ale on mi też... szczerze to nie czuje sie do konca winna bo wiekszosc czasu mnie oszukiwał ,że nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapia szokowa. Zablokuj jego numer, wszystkie formy kontaktu, zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe, zajmij sobie maksymalnie czas żeby o nim nie myśleć. Po jakimś czasie zacznie to wygasać, ale musisz przestać to przeciągać. Dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro gość ma żonę to nie masz co liczyć na jaki kolwiek związek. Jeśli na początku mydlił Ci oczy że się rozstanie ze swoją obecną partnerką a prosi o czas bo to nie takie łatwe to wiadomo jest że tobą się bawi i niczego nie ma zamiaru zmieniać. Facet ma żone, może dzieci, jakąś pozycję w pracy,znajomych i to wszystko ma zmieniać na twoje widzi mi si? Nie sądzę, za duże dla niego ryzyko że to straci. Daj sobie spokój, poszukaj kogoś wolnego kto będzie Tobie poświęcał czas. Szkoda życia i nerwów na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×