Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
Taa yhyy,marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakuł czytałam o tym zauroczeniu,na początku pewnie tak jest,ale z czasem wchodzą w to emocje ,wcale tego nie chciałam ,ale zabujałam się jak nastolatka. Dlatego to musi być koniec,bo nic dobrego z tego nie będzie. Z czasem jakoś to sobie ułożę ,podobno czas leczy rany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko...ale to i tak lepsze niz perspektywa, ze nie czeka nas juz nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona czasami mnie podpytuje czy nie myślę o innej , bo ona już próbowała i nie jestem jej pierwszym; i boi się, że może mnie kiedyś skusić. Oczywiście nie przyznaje się , ale widać , że ma obawy o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie twierdzę, że tak zrobię, ale jak to Madzia napisała samo życie.. A tak poważnie, to jest to pokusa jak to jest z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz chcesz? To możemy Tobie opisać jak jest z inną kobieta:-) pytaj odpowiem Tobie :-) Czego Tobie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się żeniłeś z pierwszą poznaną kobietą? Nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki moje drogie fajnie się pisze, ale czas leci i muszę się zbierać. Życzę Wam miłego popołudnia i do jutra na pewno się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ekstra temat na ubaw. ..facet sobie posmarował kremikiem , czy żelem powiększył mu się i 18mm..i żona bardzo zadowolona . Warto dla usmiechu wejść na topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
łukasz a może wystarczy więcej otwartości w związku może porozmawiaj o swoich waszych pragnieniach. wiele kobiet w stalym związki wstydzi się swoich pragnień bo zonie nie wypada bo co sobie mąz pomyśli a w zeczywistosci chciały by facet maż był bardziej meski by potrafil pokazac kto rzadzi w lozku.cha być zdominowane chcą być bezwstydnie brane pieprzone to samo dotyczy jezyka w łózku nie musi być poprawny i grzeczny musle ze sporo kobiety po 30 robia się bardziej otwarte i jeśli kobieta czuje się porządana bezpieczna i kochana. To można zrobić z nie wszystko albo prawie wszystko w łóżku chesz "d****i"w sypalni chesz by sexi się ubrała chesz by była wyuzdana mysle ze większosc kobiet jest gotowa by dac cała siebie facetowi ale musi być zaufanie i bliskość . Łukasz po ci romans to tylko masa kłopotów wyrzutów sumienia i cala masa skrzywdzonych osób za sobą .Ja poszedłem za głosem serca nie masz pojęcia ile poświęciłem dla tego związku i co jeste sam mimo że mieszkam z żona dzieckiem ciagle razem, zbitego dzbana już nie da się połatac pokleić . Zdrady nikt nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Spritt u Ciebie aż tak źle? Aż mi ciarki przeszły po twym poście. .Dugo w tym romansie byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia odczytałaś ? SPRITTT współczuję ,u mnie idzie w tym samym kierunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odczytałam , dziękuję kochana Jesteś:-). Jestem dzisiaj jakaś emocjonalnie rozchwiana.Mam tak zmienne nastroje, gorzej niż kobieta w ciąży! Widziałam się dziś przelotem z dupkiem, zachowałam się bardzo oficjalnie , jestem z siebie dumna..oby tak dalej a wyjdę z tego mroku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nowość z tym rozchwianiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam że żadna nowość to wiem; tylko jak sobie z takim stanem radzić? O to jest pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wiem, może jakaś zwrotka mi coś podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka szkoda że bliżej siebie nie mieszkamy:-( wpadłabym na herbatkę do Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana obyś miała rację:-) Jeżeli wyjdę na prostą, wiesz co mam myśli? To latem musimy się spotkać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mam nadzieję ,że się spotkamy:) To jaka jest ta zwrotka piosenki odpowiednia do mojego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×