Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zadbac o cere? prosze o rady

Polecane posty

Gość gość

mam 18 lat i wągry na nosie i brodzie. Najbardziej widoczne sa na nosie, caly w czarnych kropkach. Do tego moja cera jest dosc sucha i bez blasku. mozecie doradzic mi jakies domowe i skuteczne sposoby ktore poprawia moja twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy. Popatrz sobie na stronie Biochemia Urody czy E-naturalnie, kwas migdałowy w stężeniu ok. 8-10% powinien być ok. Stosuj na noc. A na dzień krem nawilżający z antyoksydantami (albo krem plus serum antyoksydacyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz sobie zniszczyć twarzy to sama nie kombinuj z kwasami. Najlepiej udaj sie na konsultacje do salonu kosmetycznego i doradzą Ci co masz używać. Sama byłam na takiej poradzie i nic nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja popieram post wyżej z BU :) co prawda dla mnie kwas migdałowy był niewypalem ale jestem chyba jednostką ;) wolałam tonika z kwasem AHA :) kosmetyczki same często nie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej!! ja tez mam taki problem! zawsze mialam taka cere, nie mialam tradziku, natomiast wyskakiwaly mi wagry, takie czarne dziurki. Mam 28 lat, jakis czas temu, ok 4 mcy temu odstawilam tabletki i moja cera oszalała... wagry mam tylko na czole, nosie troche, policzki broda czyste i pelno na ramionach, doslownie na plecach mam piasek jak przejade reka, tyle tych wagrow. az sie sypia... a czolo wyglada jak cisato z kruszonka...pomozcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się cera poprawiła dokąd kupiłam sobie zieloną glinkę i zawsze wieczorem zamiast mieszać ją z wodą dodaję do niej krem który normalnie używam do twarzy i nie zmywam, dopiero następnego dnia. a na większe niespodzianki nakładam dodatkowo pastę lassari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkamaj
Bardzo pomocny przy codziennej pielęgnacji cery jest olej arganowy nie mylić go z olejkiem bo to dwie różne sprawy! Ja używam oleju arganowego z www.topdrogeria.pl Bardzo mi pomógł i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. A jeśli chodzi o zmarszczki czy trądzik polecam kwasy, które na tej stronce też znajdziecie. To moja rada jedyna słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Również miałam ten problem z kosmetykami, że powodowały podrażnienia tak więć szukałam różnych naturalnych kosmetyków i w sieci znalazłam propozycję www.noyau.pl, ktoś bardzo sobie chwalił te produkty i rzeczywiście w moim przypadku też się dobrze sprawdzają więc mogę innym polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie koleżanka poleciła to serum ochronne noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/ i jestem z niego bardzo zadowolona. Produkt jest wydajny i świetnie działa, a jak na takie działanie to cena jest jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×